Duża działka budowlano-usługowa w Rębiechowie! (oferta nr: 557143207)
Symbol
557143207
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena
449 000, 00 PLN
Ogłoszenie reklamowe
opis oferty
Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta.
Kształtna działka budowlana idealna do posadowienia budynku usługowego, dobry teren komunikacyjny.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1422 m2, położonej w Rębiechowie przy ul. Akacjowej.
Atuty działki:
-regularny kształt,
-uchwalone studium i sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej dają szereg możliwości budowlanych- możesz starać się o dowolne warunki zabudowy,
-zapewniona infrastruktura drogowa- oświetlenie, chodnik, dojazd do działki
-mocno rozwijająca się okolica,
Media:
-prąd w działce,
-woda, gaz w drodze tuż przy działce
Lokalizacja to najmocniejszy punkt prezentowanej oferty:
-do Gdańska
-1 km (15 min pieszo) do stacji PKM Rębiechowo
-300 m do przystanku autobusowego,
-15 minut autem do Portu Lotniczego Gdańsk,
-5 minut autem do granicy Gdańska
To idealna lokalizacja dla osób, które pracują w Gdańsku/Sopocie, a nie chcą mieszkać w jego centrum lub w mocno przeludnionych przedmieściach czy dzielnicach "sypialnianych" Gdańska. Ponadto dzięki planowanej nowej trasy Słowackiego i air port city teren ten ma mocno dofinansowaną infrastrukturę drogową.
Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i kup już dziś!
Kontakt w sprawie oferty
Katarzyna Kacperska
tel. 576314004
Biuro Nieruchomości Castle
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.
Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.