Wirtualny spacer

 wirtualny spacer zamieszkajusiebie.pl

Wybij się z tłumu i przyciągnij uwagę nabywców dodając wirtualny spacer po nieruchomości do swojego ogłoszenia.

Wirtualny spacer pozwala już w Internecie  zwiedzić nieruchomość w sposób który nie wiele różni się od realnej wizyty w mieszkaniu czy domu. Dzięki wysokiej rozdzielczości zdjęcia sferyczne doskonale oddają stan nieruchomości w każdym detalu.

Spraw aby Twoje ogłoszenie wyróżniało się na tle innych i przyciągało zdecydowanych kupujących.

Sprzedawaj szybciej dzięki technologii wirtualnego spaceru!


Zamów wykonanie wirtualnego spaceru już dziś, poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu +48 502 728 322

W ofercie również:
    • Fotografia nieruchomości
    • Filmowe prezentacje nieruchomości


Postaw na bezpieczeństwo, ogranicz liczę osobistych wizyt w Twojej nieruchomości. Dzięki naszej usłudze zaprezentujemy Twoją nieruchomość w formie wirtualnych spacerów.
Rozwój nowoczesnych technologii i powszechny dostęp do Internetu sprawia, że prasowe ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości z lakonicznym opisem zdecydowanie od dawna już przegrywają konkurencję z profesjonalnie przygotowanymi ofertami internetowymi.


Internetowa prezentacja nieruchomości oprócz klasycznej i statycznej sesji zdjęciowej coraz częściej przyjmuje formę wirtualnej wycieczki 360 stopni. Wirtualna wycieczka to panoramiczna i interaktywna prezentacja nieruchomości. Duża rozdzielczość zapewnia dobrej jakości obraz z dużą ilością szczegółów. Wirtualna wycieczka jest świetnym sposobem prezentacji nieruchomości, stwarzając złudzenie przebywania w środku nieruchomości. Za pomocą myszki lub klawiatury można przybliżać i oddalać wybrane obiekty oraz przechodzić kolejno do innych pomieszczeń. Obejrzenie wirtualnej wycieczki w Internecie nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

Zasadniczą zaletą takiej wirtualnej wycieczki w przypadku nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży jest ograniczenie czasu i kosztów związanych z jej prezentacją. Potencjalni kupcy mają dzięki temu możliwość wstępnego obejrzenia za pośrednictwem Internetu bez wychodzenia z domu oferowanej na sprzedaż nieruchomości, co w konsekwencji ogranicza potrzebę osobistej prezentacji do kręgu osób rzeczywiście nią zainteresowanych.
Jeżeli jesteś zainteresowany usługą - wirtualny spacer, skontaktuj się z nami.
zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera