oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Dębiec, Górecka

Poszukujesz mieszkania do wejścia w dobrej lokalizacji Poznania ? To oferta skierowana dla Ciebie i Twojej rodziny. Lokal o powierzchni 88 m2, usytuowany na piętrze dwurodzinnego domu z ogrodem, położonego zaledwie 2 minuty od ul. Hetmańskiej. To doskonała oferta dla rodzin poszukujących komfortu , wygody i bliskości centrum. Ogród o pow. ok. 285 m2 znajdujący się za budynkiem (każdy z lokali dysponuje swoją częścią na wyłączność). Działka ogrodzona z bramą wjazdową. W skład nieruchomości wchodzi: - korytarz 4,49 m2 - pokój 12,32m2 - pokój 13,31m2 - pokój 17,53m2 - salon 17,92m2 - kuchnia 8,91m2 - łazienka +WC 4,74m2 - pralnia-pomieszczenie gospodarcze 4,36m2 Standard mieszkania: -na podłogach panele -ogrzewanie podłogowe -okna PCV -mieszkanie w pełni wyposażone -ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym Dodatkowe informacje: - przynależne pomieszczenia piwniczne oraz część poddasza, co pozwala na przechowywanie rzeczy i organizację przestrzeni zgodnie z potrzebami. - Dogodna lokalizacja blisko szkół (3 i 5min autem) i przedszkoli (3 min autem), co ułatwia codzienne obowiązki rodzinne. - Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia szybki dojazd do centrum, co zwiększa mobilność mieszkańców. - Wszelkie usługi dostępne są w centrum handlowym Panorama Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia w dogodnej lokalizacji. Kontakt w sprawie oferty: Natalia Ludwicka 516072021 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

4 pokoje 88 m2650 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze. Powierzchnia całkowita 40.23 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 16.00 m2., przedpokój 5.09 m2, łazienka 5.36 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 13.14 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 650 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 40,23 2, 16,00 2, 5,09 2, 5,36 2, 4,50 2, 13,14 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 40 m2529 024 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w środku bloku. Powierzchnia całkowita 43.19 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18.51 m2., przedpokój 6.86 m2, łazienka 4.41 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 12.31 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 , . 43,19 2, 18,51 2, 6,86 2, 4,41 2, 4,50 2, 12,31 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 43 m2563 630 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w środku bloku. Powierzchnia całkowita 44.88 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 21.11 m2., przedpokój 5.7 m2, łazienka 3.92 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 12.94 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 44,88 2, 21,11 2, 5,7 2, 3,92 2, 4,50 2, 12,94 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 45 m2587 928 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 43.24 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23.06 m2., przedpokój 5.26 m2, łazienka 4.82 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 9.02 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 43,24 2, 23,06 2, 5,26 2, 4,82 2, 4,50 2, 9,02 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 43 m2564 282 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Powierzchnia całkowita 54.71 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18.38 m2., przedpokój 7.48 m2, łazienka 3.95 m2, dwa balkony po 4.50 m2., pierwsza sypialna 16.96 m2., druga sypialna 6.36 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 54,71 2, 18,38 2, 7,48 2, 3,95 2, 4,50 2, 16,96 2, 6,36 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

3 pokoje 55 m2686 611 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na piątym piętrze. W środku bloku. Powierzchnia całkowita 49.47 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.57 m2., przedpokój 5.89 m2, łazienka 4.02 m2, balkon 4.50 m2., pierwsza sypialna 10.22 m2., druga sypialna 8.15 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 " . . 49,47 2, 19,57 2, 5,89 2, 4,02 2, 4,50 2, 10,22 2, 8,15 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

3 pokoje 49 m2628 269 zł

notatnik

Mieszkanie na wynajem

mieszkanie na wynajem, Gdańsk, Oliwa, Obrońców Westerplatte

Prezentuję Państwu mieszkanie do wynajęcia w pięknej klimatycznej gdańskiej Oliwie. Oferowane mieszkanie jest współdzielone z innym - każde ma z mieszkań ma swoje wejście, wspólny jest tylko korytarz oraz wejście do mieszkania. Budynek: - mieszkanie znajduje się na parterze, budynek to skromna zabudowa mieszkaniowa - ale bardzo zadbany - za budynkiem znajduje się miejsce postojowe dla najemców Nieruchomość: - powierzchnia: 50m2, a w jej skład wchodzi: kuchnia, łazienka z wc, sypialnia, salon - ma podstawowe wyposażenie: meble, sprzęt AGD i RTV, podstawowe wyposażenie mieszkania (zmywarka, pralka, lodówka, płyta) - do dyspozycji najemców jest także duża szafa na przedpokoju - widoczne wyposażenie pozostaje w mieszkaniu - czynsz najmu: 2300 zł - czynsz administracyjny: 425 zł - dodatkowe opłaty według zużycia : gaz i prąd Dla kogo? Oferta skierowana jest do osób pracujących lub studiujących, bez zwierząt i osób niepalących, a także dla osób, które przedstawią adres, pod który udadzą się w przypadku rozwiązania umowy najmu. W mieszkaniu obok mieszka starsza osoba. W tej ofercie obowiązuje umowa najmu okazjonalnego. W najbliższej okolicy znajduje się: przystanek tramwajowy ( 3minuty), na następnym przystanku tramwajowym jest pętla tramwajowa. Do Uniwersytetu Gdańskiego dojedziemy w około 10 minut. Wszystko co potrzeba znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru - sklep osiedlowy, pętla tramwajowa, uczelnia wyższa, supermarket itp. Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska Tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #gdańskoliwa #mieszkanie #wynajmę #wynajmęmieszkanie #wynajem #gdańskoliwa #trójmiasto #oliwa #student #castlenieruchomości #kartuska69 #najemokazjonalny #biuronieruchomości #ug #pętlaoliwa Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 50 m22 300 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Siedlce, Leona Wyczółkowskiego

Mieszkanie idealne dla osób szukających przestrzeni oraz ciszy, jednocześnie będąc zaledwie 20 minut spacerem od Starego Miasta!! To wyjątkowe miejsce jest gwarancją spokoju oraz wytchnienia od zgiełku dużego miasta, lecz co ważne - nie wiąże się z rezygnacją z licznych zalet, które takie miasto gwarantuje. Siedlce są świetnie położoną i skomunikowaną dzielnicą, graniczącą bezpośrednio ze Śródmieściem. Pomimo tego, jest to niesłychanie zaciszne i harmonijne miejsce na mapie Gdańska, gwarantujące niezwykły komfort życia. Samo mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy wybudowanej w 1932 roku. Ekspozycja lokalu jest trójstronna, okna znajdują się od Wschodu, Zachodu oraz Północy. Kamienica jest jednopiętrowa, ogrodzona i znajdują się w niej zaledwie 4 mieszkania. Mieszkanie ma powierzchnię 78,8 m2, na co składają się: - 3 niezwykle przestrzenne i nasłonecznione pokoje z dużymi oknami - Osobna, jasna kuchnia z niewielką spiżarnią - Jasna łazienka z wanną i WC - Przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia, z którego schodzi się również do piwnicy Ponadto do nieruchomości przynależą piwnica o powierzchni 38,5 m2, do której schodzi się bezpośrednio z lokalu oraz niesamowity ogród o powierzchni niewiele ponad 600 m2, na którym stoi murowany 18-metrowy garaż. Siedlce to dzielnica usytuowana w samym centrum Gdańska, bezpośrednio granicząca ze Śródmieściem. Jest to miejsce świetnie skomunikowane z całym miastem, co gwarantuje dostęp do jego wszystkich zalet i uroków. Jednocześnie najbliższa okolica mieszkania jest niezwykle cicha i spokojna. Duży ogród również pozytywnie wpływa na te aspekty, przy okazji dodając niezbędnej przestrzeni, która pozwala odetchnąć i uniknąć przytłoczenia pędzącym miastem. Ze względu na niebywałą przestrzeń, świetne nasłonecznienie oraz niezwykłą harmonię okolicy mamy tu do czynienia z wręcz niespotykaną ofertą. Duży ogród zapewnia intymność oraz prywatność, co jest niespotykane w takiej lokalizacji. Przestronność pomieszczeń wraz z ogromną ilością wpadającego do nich słońca tworzy fantastyczny klimat tego miejsca. To wszystko dopełniają jeszcze bardzo duża piwnica oraz prywatny garaż. Ta nieruchomość czeka na osobę, która będzie w stanie w pełni wykorzystać jej potencjał. Zapraszam na prezentację tego niezwykłego miejsca! Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #gdańsksiedlce #trójmiasto #sprzedaż #mieszkanie #siedlce #staremiasto #castlenieruchomości #kartuska69 #mieszkanienasprzedaż #sprzedażmieszkania #kapitalnremont #mieszkaniedoremontu #sprzedammieszkanie #centrum #ogród #domzogrodem #garaż #inwestycja Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

3 pokoje 79 m21 099 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Ostaszewo, Długa

Przedstawiam Państwu propozycję działki rolnej do zakupu w miejscowości Ostaszewo. Do sprzedaży zostaną wydzielone 3 działki - każda z nich po około 1000m2. Podana cena dotyczy jednej nieruchomości. Lokalizacja idealna, jeżeli lubicie Państwo spokój i zielone okolice - a dodatkowym plusem tej nieruchomości jest klimat Żuław Wiślanych. Działka o powierzchni 3894m2, zostanie podzielona na 3 działki po około 1000m2. Cena za 1m2 wynosi 130 zł. Właściciel jest w trakcie wydawania WZ. Nieruchomość: - powierzchnia: 1000m2 + udział w drodze dojazdowej - media: prąd, woda, gaz, kanalizacja do podłączenia we własnym zakresie, dostępne są w drodze dojazdowej - działka jest nieogrodzona -dojazd do działki jest drogą asfaltową - działka jest płaska, bez zagłębień - z jednej strony działki rosną wierzby - szerokość: 35m, długość: 111m2 - brak uciążliwych usług w okolicy to ogromny atut tej oferty! Lokalizacja: W najbliższym otoczeniu znajduje się pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane. W tej miejscowości znajduje się sklep, urząd, kościół, szkoły czy sklepy. Piękne zielone tereny, idealne będą dla osób, które poszukują nieruchomości w kameralnej zabudowie w klimacie Żuław Wiślanych. Do większych miejscowości dojedziemy autem w: - 14 minut do Nowego Dworu Gdańskiego - 20 minut do Mikoszewa - 29 minut do Gdańska Zapraszam do kontaktu, jeżeli poszukujecie Państwo działki w spokojnej okolicy lub poszukujcie wakacyjnej bazy wypadowej w zielonej okolicy! Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #ostaszewo #mierzejawiślana #żuławy #pomorskie #działkarolna #sprzedaż #marketing #castlenieruchomości #rola #działkarolna #gdańsk #trojmiasto #sprzedamdziałkę #sprzedamdziałkęrolną #kartuska69 #nieruchomość #biuronieruchomości #grunt #działka Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

130 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Gajewo

Oferta w przygotowaniu - pełna oferta wraz ze zdjęciami już wkrótce! Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną - rola/pastwiska w miejscowości Nowe, gmina Gajewo. Nieruchomość: - powierzchnia działki: 2,4382 HA ~ 24382.00m2 - istnieje możliwość podziału działki na mniejsze, a następnie jej sprzedaż (w galerii znajduje się przykładowy podział działki, nie jest to podział końcowy i wiążący). Można podzielić działkę na 4 mniejsze i zrobić udział w drodze dojazdowej. Propozycja podziału znajduje się w galerii. - do działki podłączone są media: woda, prąd, kanalizacja - działka położona jest na niewielkim wzniesieniu - na działce znajduje się budynek Cena za 1m2: 78 zł Lokalizacja: Działka znajduje się w pobliżu jeziora Zawada, a także autostrady A1. Do Gdańska dojedziemy w około 1h - 90 km, do Świecia 27minut, Grudziądza 20 minut. W pobliżu znajduje się także Wisła. W tej niewielkiej miejscowości znajduje się wszystko co potrzeba: sklepy, hotel, jezioro czy dużo terenów zielonych. Więcej informacji i zdjęć już wkrótce. Jeżeli poszukujecie Państwo działki inwestycyjnej to zapraszamy do kontaktu! Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Paulina Bień- tel. 501515727 Katarzyna Kacperska - Tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #działka #świecie #kujawskopomorskie #castlenieruchomości #sprzedaż #działka #gruntinwestyctyjny #ofertawprzygotowaniu #kartuska69 #działkadopodziału #gajewo #nowe #pomorskie #trójmiasto #inwestycja Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

1 901 796 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Siedlce, Józefa Wieniawskiego

Prezentuję Państwu mieszkanie na gdańskich Siedlcach! Idealne będzie dla rodziny, która poszukuje swojego pierwszego M - aby mieć wszystko pod ręką! Mieszkanie przechodzi aktualnie odświeżenie, prezentowane wizualizacje są jedynie propozycją aranżacji wnętrz. Budynek: - rok budowy około 1960 - przeszedł docieplenie, odświeżenie elewacji a także jest zadbana klatka schodowa - do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 1,6m2 - wejście do klatki zabezpieczone jest domofonem Nieruchomość: - powierzchnia mieszkania: 56m2, a w jej skład wchodzi: przedpokój, kuchnia, dwie sypialnie ( wydzielone z 1 pokoju), mała garderoba, łazienka z wc oraz salon. Aktualny układ mieszkania ma wydzielone 3 pokoje. - ogrzewanie gazowe, ciepła woda jest podgrzewana z piecyka dwufunkcyjnego - w mieszkaniu pozostaje wyposażona kuchnia - okna plastikowe PCV - 1 piętro, blok jest bez windy - przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców, istnieje także możliwość parkowania na podwórku - czynsz wynosi:464 zł + gaz i prąd - z jednej sypialni jest wyjście na balkon (około 2m2) Lokalizacja: Mieszkanie mieści się w bloku na uboczu, nie ma bezpośredniego dostępu do ulicy Kartuskiej. Do tramwaju dojdziemy w około 5 minut. Tuż obok znajduje się sklep osiedlowy, warzywniak, szkoła podstawowa, apteka czy supermarket. Wszystko jest w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Lokalizacja idealnie sprawdzi się dla rodzin! Serdecznie zapraszam do umawiania prezentacji! Oferta warta uwagi - w najbliższej okolicy nie ma dostępnych mieszkań z takim układem i w takiej cenie! Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska Tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #gdańsksiedlce #rodzina #mieszkanie #sprzedam #castlenieruchomości #nieruchomosć #trójmiasto #mieszkaniedlarodziny #siedlce #wszędzieblisko #sprzedammieszkaniegdańsk Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

3 pokoje 56 m2672 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Ostaszewo, Długa

Przedstawiam Państwu działkę rolną w miejscowości Ostaszewo. Lokalizacja idealna, jeżeli lubicie Państwo spokój i zielone okolice! Oferta tylko w naszym biurze! Nieruchomość: - powierzchnia: 3894m2 - media: prąd, woda, gaz, kanalizacja do podłączenia we własnym zakresie, dostępne są w drodze dojazdowej - działka jest nieogrodzona - droga dojazdowa asfaltowa - działka jest płaska, bez zagłębień - z jednej strony działki rosną wierzby - szerokość: 35m, długość: 111m2 Lokalizacja: W najbliższym otoczeniu znajduje się pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny niezabudowane. W tej miejscowości znajduje się sklep, urząd, kościół, szkoły czy sklepy. Do większych miejscowości dojedziemy autem w: - 14 minut do Nowego Dworu Gdańskiego - 20 minut do Mikoszewa - 29 minut do Gdańska Zapraszam do kontaktu, jeżeli poszukujecie Państwo działki w spokojnej okolicy lub poszukujcie wakacyjnej bazy wypadowej w zielonej okolicy! Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #ostaszewo #mierzejawiślana #żuławy #pomorskie #działkarolna #sprzedaż #marketing #castlenieruchomości #rola #działkarolna #gdańsk #trojmiasto #sprzedamdziałkę #sprzedamdziałkęrolną #kartuska69 #nieruchomość #biuronieruchomości #grunt #działka Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

299 000 zł

notatnik

Lokal na wynajem

lokal na wynajem, Gdańsk, Dolne Miasto, Łąkowa

Prezentuję Państwu lokal do wynajęcia od zaraz! Pożądany adres - Łąkowa! Lokal jest do kapitalnego remontu i adaptacji przez Najemców. Jeżeli Najemcy zdecydują się na remont to czynsz najmu jest do negocjacji i obniżony o kwotę poniesionego remontu. Budynek: - rok budowy około 1930, kamienice z tej lokalizacji są przedwojenne - do adaptacji jest pierwsze i drugie piętro - powstał z cegły, jest bez zewnętrznego docieplenia - do lokalu jest osobne wejście wraz z wyjściem na wewnętrzny dziedziniec, gdzie jest miejsce, aby wystawić leżaki i stoliczki dla gości - jest to przedwojenna fabryka broni - dostępne są ogólnodostępne miejsca postojowe Nieruchomość: - powierzchnia dwóch poziomów: 1703,15m2 - wymaga wymiany instalacji: elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej, stolarki okiennej itp. - jest duży open-space, dzięki czemu można zaaranżować lokal według własnego gustu i potrzeb Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się przy ulicy Łąkowej w Gdańsku. Dolne Miasto w ostatnich latach przeszło ogromną rewitalizację. Droga do nieruchomości jest wyremontowana i odrestaurowana. W budynku działa m.in. fryzjer i kawiarnia. Tuż obok znajduje się duży supermarket. Do tramwaju mamy około 8-10 minut pieszo, do ścisłego centrum Gdańska dojedziemy w około 10 minut. Dla kogo? : Architekci i ich biura, siłownia czy klub. Cena : 50 400 zł ( do negocjacji) + VAT + opłaty za media Zapraszam do kontaktu - cena jest do negocjacji, ustalmy warunki po spotkaniu ! Kontakt : Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska Tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #castlenieruchomości #kartuska69 #łąkowa #gdańsk #trójmiasto #pomorskie #dolnemiasto #klubnocny #architekt #pracowniarchitekta #siłownia #cegła #budynek #strych #własnadaptacja #gdańskśródmieście #wynajem #wynajmęgdańsk #lokal #lokalużytkowy #loft #magazyn #miejscapostojowe #gdańskłąkowa Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

1704 m250 400 zł

notatnik

Lokal na wynajem

lokal na wynajem, Gdańsk, Śródmieście, Podmłyńska

Prezentuję Państwu nieruchomość komercyjną do najmu w samym centrum gdańskiego Śródmieścia. Oczekiwana kwota czynszu najmu jest kwotą netto i podlega negocjacjom. Należy doliczyć podatek VAT. Nieruchomość : - powierzchnia : 270m2, a w skład wchodzi : korytarz, główna sala, 5 sal obsługi klientów, pomieszczenie socjalne z wc, osobna kuchnia, serwerownia, oraz 2 mniejsze pomieszczenia - parter z osobnym wejściem z ulicy - odnowiona elewacja - do lokalu są podłączone media : woda, prąd, kanalizacja - możliwość odświeżenia lokalu i odliczenie tego od czynszu najmu - nieruchomość jest przygotowana pod prowadzenie działalności bankowej, rachunkowej, księgowej czy salonów sprzedaży - okna wychodzą na główną ulicę - system alarmowy - żaluzje w oknach - brak problemu z miejscami parkingowymi Lokalizacja : Lokal mieści się w Śródmieściu Gdańska - w pobliżu kościoła św. Katarzyny oraz Muzeum Bursztynu. Lokalizacja gwarantuje ciągły ruch pieszy oraz samochodowy. Witryny okien są duże i jest możliwość zawieszenia swojej reklamy. Serdecznie zapraszam do umówienia prezentacji! Kontakt w sprawie oferty : Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska - tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #lokalnawynajem #gdańsk #gdańskśródmieście #staremiasto #gdańsstaremiasto #nieruchomości #lokalkomercyjny #wynajmęlokal #castlenieruchomości #kartuska69 #rajska #gdańskrajska Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

270 m232 400 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Sztutowo, Mierzeja Park

Prezentuję Państwu mieszkanie w inwestycji Trimare w Sztutowie! Nieruchomość znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków - w niedalekiej odległości od plaży w Sztutowie. Prezentowana nieruchomość dostępna jest od ręki. Cena nieruchomości to: 400 000 zł (8% VAT w tej cenie) + 30 000 zł obligatoryjnie zakup naziemnego miejsca postojowego Budynek: Inwestycja Trimare powstała w 2022 r. i znajduje się przy ulicy Zalewowej. Bloki wyposażone są w windy, dzięki czemu jest to wygodne dla mieszkańców obiektu. Ogromnym atutem są także pięknie wykończone klatki schodowe, które nadają elegancki wygląd. Dokonując zakupu tej nieruchomości, macie Państwo także możliwość korzystania z części wspólnych m.in. sala bilardowo kinowa. Nieruchomość: - powierzchnia: 30,63 m2, a w jej skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 23,7 m2, łazienka 4,38 m2, przedpokój 2,55m2 - w salonie znajduje się miejsce na aneks kuchenny przyłącza wodne, a także wyjście na balkon - ogrzewanie jest regulowane z pompy ciepła, która znajduje się w budynku Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w nadmorskiej miejscowości na Mierzei Wiślanej Sztutowo. Do plaży dojdziemy w około 10-15 minut spacerem przez las. W najbliższej okolicy znajduje się wszystko co potrzebne w nadmorskiej miejscowości: restauracje, sklepy, supermarket, apteka czy małe lokalne knajpki. Nieruchomość nadaje się do zamieszkania od zaraz! Zapraszam do umawiania prezentacji! Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska tel. Gdańsk, ul. Kartuska 69 #sztutowo #mierzejawiślana #pomorskie #gdańsk #trimare #dekpol #mieszkaniepodwynajem #wynajem #wakacje2024 #gotowiecinwestycyjny #2pokojesprzedam #deweloper Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 31 m2400 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Sztutowo, Mierzeja Park

Prezentuję Państwu mieszkanie w inwestycji Trimare w Sztutowie! Nieruchomość znajduje się w kompleksie nowoczesnych budynków - w niedalekiej odległości od plaży w Sztutowie. Prezentowana nieruchomość dostępna jest od ręki, a Właściciele mogą ją doposażyć w dodatkowe podstawowe wyposażenie. Cena nieruchomości to: 521 000 zł + 30 000 zł obligatoryjnie zakup naziemnego miejsca postojowego Budynek: Inwestycja Trimare powstała w 2022 r. i znajduje się przy ulicy Zalewowej. Bloki wyposażone są w windy, dzięki czemu jest to wygodne dla mieszkańców obiektu. Ogromnym atutem są także pięknie wykończone klatki schodowe, które nadają elegancki wygląd. Dokonując zakupu tej nieruchomości, macie Państwo także możliwość korzystania z części wspólnych m.in. sala bilardowo - kinowa. Nieruchomość: - powierzchnia: 37,35m2, a w jej skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym - 16,83m2, łazienka - 4,63m2, przedpokój - 6,14m2, sypialnia- 9,75m2 - w salonie znajduje się wykończony aneks kuchenny: zmywarka, lodówka z zamrażarką, zlewozmywak, płyta indukcyjna, zabudowa kuchenna (oraz jest wyjście na balkon) - w sypialni znajduje się szafa - w łazience znajduje się prysznic typu walk-in, ubikacja oraz zabudowa - jest możliwość podłączenia pralki - w korytarzu znajduje się szafa w zabudowie - ogrzewanie jest regulowane z pompy ciepła, która znajduje się w budynku Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w nadmorskiej miejscowości na Mierzei Wiślanej - Sztutowo. Do plaży dojdziemy w około 10-15 minut spacerem przez las. W najbliższej okolicy znajduje się wszystko co potrzebne w nadmorskiej miejscowości: restauracje, sklepy, supermarket, apteka czy małe lokalne knajpki. Nieruchomość nadaje się do zamieszkania od zaraz! Wystarczy je tylko umeblować! Zapraszam do umawiania prezentacji! Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska - tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #sztutowo #mierzejawiślana #pomorskie #gdańsk #trimare #dekpol #mieszkaniepodwynajem #wynajem #wakacje2024 #gotowiecinwestycyjny #2pokojesprzedam Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 37 m2521 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Siedlce, Jacka Malczewskiego

Wyjątkowa lokalizacja, niesamowity potencjał, cisza, dużo słońca i dużo zieleni - taka nieruchomość zdarza się rzadko! A to wszystko w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jacka Malczewskiego, Gdańsk Siedlce. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 30,94 m2 na którą składa się: -dużego pokoju w wyjściem balkonowym (otwierane duże okno z barierkami chroniącymi) -kuchnia -przedpokój -łazienka Dodatkowo: -piwnica -dodatkowe pomieszczenie gospodarcze Zalety nieruchomości: -lokalizacja - blisko przystanku tramwajowego Skrajna (3min) i Śródmieścia w Gdańsku (ok 10 min na pieszo), -bardzo duże możliwości własnej aranżacji -mieszkanie idealne pod inwestycje -słoneczna strona oraz okno na pas zieleni - ciche i odprężające miejsce Standard wyposażenia i wykończenie: -mieszkanie wymaga remontu, -ustawienie pozwala na dowolna aranżacje -mieszkanie ma potencjał do podziału na 2 mniejsze pokoje, możliwość otwarcia kuchni Lokalizacja - to również mocny punkt prezentowanej oferty! W zasięgu spaceru pełna dostępność usług, sklepów i terenów spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Niemalże pod budynkiem przystanek tramwajowy Skrajna- tramwaje 10 i 12 przejeżdżają co kilka minut, w ciągu 10 minut dojdziesz do Głównego Miasta w Gdańsku oraz 2 przystanki tramwajowe do CH Morena. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwość dostępu do każdego punktu w mieście! Zatem nie zwlekaj, umów się na prezentację i zobacz sam tą wyjątkową nieruchomość! Kontakt w sprawie oferty Grzegorz Osmolski 578 001 664 Biuro Nieruchomości Castle Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

1 pokój 31 m2399 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Pruszcz Gdański, Dworcowa

Prezentuję Państwu działkę z domem do wyburzenia w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Dworcowej. Nieruchomość graniczy z terenami PKP. Nieruchomość: - powierzchnia : 999m2 - działka budowlana zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym o powierzchni zabudowy 62m2 oraz obiekty gospodarcze dla rolnictwa - rodzaj gleby : RIIIa 607m2, Br-RIIIa 392m2 - działka jest zadrzewiona, płaska - działka objęta jest MPZP, który dopuszcza zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz różne formy usług nieuciążliwych -fragment działki od ulicy Dworcowej w przyszłości będzie podlegał wywłaszczeniu na pas drogi lokalnej ( około 65m2) - media : gaz, woda, prąd, telekomunikacja częściowo podłączone i częściowo jest możliwość przyłączenia do sieci miejskiej - maksymalna powierzchnia zabudowy to 399,4m2 Lokalizacja: Działka znajduje się bezpośrednio przy ulicy Dworcowej, skąd na Dworzec PKP jest około 400m. Do Urzędów czy sklepów dojedziemy w około 5 minut jazdy autem. Do Gdańska dojedziemy w niecałe 20 minut. Szybki dojazd do trasy A1 oraz S7. Bezpośrednio z węzła Gdańsk Południe wyjeżdżamy na główną drogę prowadzącą do Portu lub Centrum. Jeżeli szukasz działki do zamieszkania i prowadzenia usług to zapraszam do kontaktu! Bardzo ciekawa oferta! Kontakt: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #pruszczgdański #gdańsk #działka #działkapruszczgdański #biuronieruchomości #sprzedam #działka #pkp #centrum #dom #marketing #sprzedamdziałkę #sprzedamdziałkępruszcz #a1 #s7 #obwodnicagdańska Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

619 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Łaszka

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Łaszce - niecałe 7 km od plaży w Sztutowie. Tylko u Nas! Prezentowana nieruchomość jest w stanie do kapitalnego remontu - wymaga wymiany wszystkich instalacji. Ogromną zaletą tej nieruchomości jest duża działka o powierzchni 2700m2. Nieruchomość : - budynek to dom dwurodzinny, każdy ma swoje osobne wejście do budynku - do mieszkania przynależy działka o powierzchni 2700m2 - są podłączone media : woda, prąd, kanalizacja - ciepła woda podgrzewana z pieca - do wymiany są wszystkie instalacje, stolarka okienna - na parterze znajduje się duży salon, sypialnia, korytarz, łazienka z wc, kuchnia i kotłownia na piec - na piętrze znajduje się sypialnia z oknem oraz wyjścia na poddasze ( ze skosem) - do budynku przynależą także pomieszczenia gospodarcze Lokalizacja : Łaszka to niewielka miejscowość na Mierzei Wiślanej. W najbliższej okolicy znajduje się sklep. Do Sztutowa jest około 2/3 minut jazdy autem (2,8km). Do plaży w Sztutowie jest niecałe 6km! Mierzeja Wiślana tętni życiem w sezonie letnim! Zainwestuj, aby zarabiać. Szukasz mieszkania na weekendowe wypady z dala od ludzi? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam do umawiania prezentacji! Kontakt w sprawie oferty : Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska - tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #trójmiasto #łaszka #pomorskie #mierzejawiślana #mieszkanie #kapitalanyremont #wakacje2024 #sztutowo #stegna #jantar #mikoszewo #kątyrybackie #krynicamorska #senior #remont #podwórko #grunt #działka #sprzedaż #marketing #inwestycja Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

3 pokoje 89 m2450 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Nowy Port, Wyzwolenia

Prezentuję Państwu mieszkanie po remoncie w dzielnicy Nowy Port - ul. Wyzwolenia! Falowiec w Nowym Porcie zaprasza do obejrzenia mieszkania przeznaczonego do sprzedaży! Budynek: - falowiec - 1 winda w klatce - 8 piętro w bloku - do mieszkania przynależy piwnica - wejście do mieszkania z galerii, nie z klatki Nieruchomość: - po remoncie - do odświeżenia po aktualnych lokatorach - umeblowanie może pozostać w mieszkaniu - ma balkon o powierzchni około 2m2 - miejsca postojowe są ogólnodostępne pod budynkiem - osobna sypialnia, salon z wyjściem na balkon - do wydania od ręki - istnieje także możliwość przejęcia nieruchomości z aktualnymi najemcami Prezentowane wizualizacje w ofercie są tylko propozycją aranżacji wnętrz, układ pozostaje bez zmian. Zapraszam do kontaktu, Katarzyna Kacperska Tel. 576314004 Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #nowyport #falowiec #trójmiasto #pomorskie #mieszkaniedlarodziny #nieruchomość #sprzedaż #marketing #castlenieruchomości #mieszkaniepodinwestycję #gotowiecinwestycyjny #kartuska69 #rodzina #falowiecwgdańsku #gdańsknowyport #mieszkanie2pokojegdańsk #wyzwoleniagdańsk #portgdańsk Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 46 m2479 900 zł

notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Gdańsk, Zakoniczyn, Andrzeja Huenefelda

Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej w cichej, spokojnej okolicy! Idealny dla rodziny 2+2 lub większej! W pełni urządzony - do zamieszkania! DOM: Przedmiotem oferty jest dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 136 m2 (w bryle budynku znajduje się garaż o pow. 17 m2), wybudowany w 2007 roku. Dom urządzony, w pełni umeblowany (stała zabudowa - pozostaje w nieruchomości, pozostałe meble mogą pozostać w nieruchomości - do uzgodnienia). Parter: - salon (20,05 m2) z kominkiem - kuchnia (13,15 m2) - przedpokój (10,24 m2) - łazienka z prysznicem (2,64 m2) - wiatrołap (3,4 m2) I piętro: - pokój (19,1 m2) - pokój (18,21 m2) - pokój (13,83 m2) - pokój kąpielowy z wanną z hydromasażem (8,73 m2) - garderoba (3,04 m2) - przedpokój (7,19 m2) Poddasze: - nieużytkowe poddasze (wysokość ok. 1,1 m) W nieruchomości na bieżąco były przeprowadzane remonty, m.in. remont łazienki na parterze w 2023 roku, malowanie ścian, wymiana pieca dwufunkcyjnego w 2023 roku (5 lat gwarancji), zakup nowej kuchenki (piekarnik + płyta) miesiąc temu. Istnieje możliwość wyburzenia dwóch ścianek między salonem a przedpokojem, aby otworzyć przestrzeń i optycznie powiększyć salon. Ogrzewanie: - piec dwufunkcyjny - kominek na drewno z rozprowadzeniem ciepła na piętro Dom wykonany jest z wysokiej jakości materiałów: - cegła poroton - dom ocieplony styropianem o grubości 10 cm - dach pokryty dachówką ceramiczną - okna drewniane z marmurowymi parapetami DZIAŁKA: Dom posadowiony jest na działce o pow. 402 m2: - wymiary: szerokość ok. 10m, długość ok. 40 m. Działka w kształcie prostokąta, na której znajduje się drewutnia na drewno kominkowe, rowery, narzędzia itp. Działka zadbana, zagospodarowana, liczne nasadzenia (w tym warzywa i owoce). Dom posiada dwa tarasy: - jeden od strony wschodu, - drugi od strony południowego - zachodu Miejsca parkingowe: - jedno miejsce parkingowe w garażu - jedno miejsce parkingowe na posesji przed budynkiem - dwa miejsca parkingowe przed posesją Teren posesji ogrodzony (panele ogrodzeniowe ocynkowane), wejście za pomocą domofonu, brama wjazdowa otwierana na pilot. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Zakoniczyn. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki autobusowe (linie autobusowe 118, 155, 255, 256, 262, 295, N1) oraz przystanki tramwajowe (linie tramwajowe 3, 6, 7). Ponadto w pobliżu znajduje się pełna infrastruktura, m.in. supermarkety, sklepy, przychodnie, przedszkola, salon fryzjerski, place zabaw, boisko, poczta, kwiaciarnia. Jest to również idealne miejsce do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, gdyż w sąsiedztwie znajduje się las, liczne ścieżki spacerowe oraz rowerowe, a także zbiorniki retencyjne. Bardzo atrakcyjna oferta! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji. Kontakt: Katarzyna Kacperska tel. 576314004 Biuro Nieruchomości CASTLE #dom #bliźniak #zabudowabliźniacza #Zakoniczyn #Gdańsk #umeblowany #poremoncie# dowejścia #las #spokojnaokolica #poremoncie #dozamieszkania #4pokoje #kominek #ogród #ogródek #taras #miejsce parkingowe #garaż #ogrodzony #Castlenieruchomości #kartuska69 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

4 pokoje 136 m21 340 000 zł

notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Kąty Rybackie, Krótka

Dom w stanie surowym - do własnej aranżacji! Przedstawiam Państwu ofertę domu w stanie surowym otwartym w Kątach Rybackich. Dom z racji swojego położenia będzie super opcją jako second - home lub stworzenia domu z pokojami na wynajem. Nieruchomość: - działka o powierzchni: 717m2 - powierzchnia domu: 88m2+piętro = 176m2 ( bez ścian działowych, aktualnie jest otwarta przestrzeń). Dom powstał na podstawie projektu Jelonek-2 z delikatnymi modyfikacjami m.in. podniesiona ścianka kolankowa o ok. 130cm. - wystawa frontu południowo-zachodnia. - podłączona woda i kanalizacja, prąd w działce dojazdowej do podłączenia. Przez działkę przechodzi linia średniego napięcia. - brak stolarki okiennej i drzwi. - na dachu znajduje się papa - teren jest ogrodzony, jest brama wjazdowa. - w bryle budynku znajduje się garaż na 1 samochód, jest także możliwość parkowania samochodu na posesji. Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty Rybackie, na drodze do Krynicy Morskiej. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy, nie przy głównej drodze dojazdowej. Bezpośrednio z nieruchomości jest około 200m do lasu, 1500m do plaży, do morza 7km. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu. Kontakt w sprawie oferty: Biuro Nieruchomości CASTLE Katarzyna Kacperska - tel. 576314004 Gdańsk, ul. Kartuska 69 #gdańsk #trójmiasto #pomorskie #domnasprzedaż #sprzedaż #marketing #mierzejawiślana #inwestycja #sprzedamdom #biuronieruchomości #castlenieruchomości #inwestowaniewnieruchomości #kątyrybackie #działka #domzdziałką #wiosna2024 #domdlarodziny #domdlabiznesu Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 176 m2690 000 zł

agent nieruchomości
Biuro Nieruchomości Castle

tel.: 516072 (pokaż)

sekretariat@castle.pl

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera