Ogłoszenie reklamowe

Dlaczego my

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej – powiada stare polskie przysłowie. Ponieważ nie ma to jak w domu, zapraszamy do zamieszczania i przeglądania ofert serwisu internetowego zamieszkajusiebie.pl.

Jesteśmy Waszymi sąsiadami. Doskonale znamy lokalny rynek – skupiamy się na ofertach dotyczących najmu i sprzedaży mieszkań oraz domów znajdujących się wyłącznie na terenie województwa lubelskiego. Dla klientów jest to gwarancją, że wchodząc na nasz serwis, wybierają tylko wśród interesujących ich geograficznie lokalizacji. Dla sprzedawców natomiast jest to pewność, że publikując u nas ofertę, rzeczywiście trafiają do swoich potencjalnych klientów, a nie do osób mieszkających na drugim końcu Polski.

Nasze oferta to nie tylko lokalny patriotyzm, ale też możliwości, które stworzyliśmy na podstawie rozmów z lubelskimi przedsiębiorcami – dzięki temu odpowiada ona na wskazane nam przez Państwa potrzeby. Jej najważniejsze cechy to:
– darmowa publikacja ogłoszeń,
– wysokie, indywidualnie ustalane limity bezpłatnych ogłoszeń,
– precyzja, czyli ścisła współpraca z deweloperami i biurami nieruchomości operującymi w województwie lubelskim,
– wartościowe, trafiające do właściwych odbiorców, możliwości promocji ofert,
– opcjonalna realizacja odpłatnych, wirtualnych spacerów po ofertowanych nieruchomościach (przykład: Wirtualna wycieczka),
– profesjonalne, realizowane po naszej stronie opisy inwestycji deweloperskich; tworzone we współpracy z doświadczonym copywriterem.

Wierzymy w konkretne specjalizacje. W przeciwieństwie od serwisów `o wszystkim i dla wszystkich`, my nie twierdzimy, że równie dobrze znamy rynek nieruchomości Pomorza, Warszawy czy Dolnego Śląska. Za to świetnie znamy nasz rynek – lubelski. Dzięki temu, w województwie to my jesteśmy najlepsi i wiemy, jak dostosować oferty i komunikację do potrzeb naszych odbiorców. Tak: to na naszej stronie możecie spotkać ludzi ze swoich okolic, których mijacie w drodze do pracy, gdzieś na ulicach swojej miejscowości. Dlatego to właśnie u nas warto z nimi rozmawiać.

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera