notatnik Zalasewo, Spacerowa
Działka na sprzedaż
cena: 599 000 zł
  • Zdjęcia
  • Mapa
Symbol
942682
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
599 000, 00 PLN
opis oferty
Oferta nr 22/MN/4

OKAZJA! Promocja cenowa!
Duża działka pod Poznaniem. Gmina Swarzędz – poszukiwana lokalizacja na swój dom. Szukasz spokojnego miejsca na swój dom? Twoja rodzina chce żyć blisko aglomeracji a jednak w ciszy, zdrowo i ekologicznie? To może być Twoje miejsce i Twojej rodziny.

Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana w Zalasewie, w niedalekiej acz wystarczającej odległości od osiedli. Bardzo dobra lokalizacja. Szybki wyjazd w kierunku Poznania czy drogi ekspresowej S5. Ulica Piesza, boczna od Spacerowej. Zalasewo to bardzo szybko rozwijająca się podpoznańska miejscowość. Bliskość Swarzędza i Poznania, nowoczesna szkoła, przedszkola, galeria, sklepy to z pewnością duże atuty tej lokalizacji. Bardzo rodzinna i rozwojowa miejscowość.

Bardzo fajne miejsce. Grunt o regularnym kształcie prostokąta o wymiarach ok. 43x81m i powierzchni ok. 3500 m2. Zjazd z drogi asfaltowej, do działki prowadzi utwardzona droga polna.

Na sąsiednim gruncie, o niemal takiej samej powierzchni, stoją 2 budynki mieszkalne jednorodzinne, kawałek dalej wydane warunki na zabudowę bliźniaczą.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego jest w trakcie przygotowywania (teren oznaczony symbolem 6MN), niebawem będzie wyłożony ponownie do publicznej informacji. Studium zakłada zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Dostępność mediów: Prąd.

Cena i warunki zakupu do rozmowy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.#działkanasprzedaż #działka #grunt #poznan #okolice #poznanski #wielkopolska #dom #nieruchomosc #swarzedz #budowlana #budowa

Skontaktuj się

Mirosława Pelczyk
(Biuro Nieruchomości Castle)

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera