oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Hala biurowo-produkcyjna na terenie przemysłowym

lokal na sprzedaż, Chełm, Chełm

Nieruchomość położona na obszernej działce o regularnym kształcie, przy drodze z dopuszczeniem ruchu ciężarowego.  Dziełka uzbrojona w sieć elektryczną 360V, wodociągowo-kanalizacyjną, zabudowana solidnym budynkiem przemysłowo - biurowym, o powierzchni użytkowej 956,80m2  . W Miejscowym Planie zagospodarowanie Przestrzennego teren przeznaczony jest pod usługi nieuciążliwe, mieszkalnictwo oraz tereny wojskowe Budynek parterowy,murowany z cegły, z szerokimi bramami wjazdowymi, posadzki betonowe. Układ pomieszczeń umożliwiający prowadzenie działalności gospodarczej, produkcyjnej lub magazynowej. Przed budynkiem plac utwardzony, drogi wewnętrzne dojazdowe - asfaltowe. Instalacje wewnętrzne: -elektryczna,  -wodna -centralnego ogrzewania (własny piec na paliwo stałe). Atutem nieruchomości jest jej położenie w dzielnicy przemysłowo - mieszkaniowej,w obszarze nowo-powstałych i nowo-projektowanych bloków mieszkalnych, co stwarza dogodne warunki dla zagospodarowania obiektów oraz możliwość rozbudowy lub budowy nowych. Korzystna lokalizacja oraz możliwość prowadzenia działalności od razu zwiększa walory użytkowe niniejszej nieruchomości.  Dodatkową zaletą oferowanej nieruchomości dla potencjalnych nabywców jest możliwość dokupienia sąsiedniej zabudowanej działki (którą również posiadamy w ofercie) - co zdecydowanie poszerza możliwości inwestycyjne.

957 m21 500 000 zł

notatnik

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w Chełmie,

lokal na sprzedaż, Chełm, Chełm

Nieruchomość uregulowana w KW, zabudowana budynkiem handlowo-magazynowym o powierzchni użytkowej 1960 m2 . Położona na działce o powierzchni 2563 m2 blisko drogi wojewódzkiej 844, będącą jedną z głównych dróg tranzytowych, z dopuszczeniem ruchu ciężarowego. Czyni to nieruchomość atrakcyjną dla prowadzenia działalności gospodarczej. Działka płaska równa, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod tereny usług nieuciążliwych, mieszkalnictwo i tereny wojskowe.  W otoczeniu stacja paliw płynnych, myjnia, obiekty o funkcji komercyjnej, a także nowo-powstałe i nowo-projektowane bloki mieszkalne.  Uzbrojona w sieć energetyczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, telefoniczną. Budynek z rampą betonową na całej długości, wybudowany w 1982 r., murowany z cegły, dwukondygnacyjny(parter wysokość-3,80m, piętro-3,92), podpiwniczony.  Podłogi w części handlowej i salach ekspozycyjnych wykonane z betonu, wyłożone  terakotą. Pomieszczenia sanitarne wyłożone glazurą. Okna drewniane skrzydłowe, drzwi drewniane.  W piwnicy posadzka betonowa, wysokość 2,73 m.  Instalacje w budynku: -wodna,  -elektryczna -CO, własny piec gazowy -telefoniczna z urządzeniami -wentylacyjna z urządzeniami -instalacje i urządzenia sanitarne. Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość adaptacji wnętrza zgodnie z potrzebami użytkownika, renoma lokalizacji, dobra dostępność komunikacyjna, ilość bram wjazdowych, ekspozycja nieruchomości, możliwość prezentacji ewentualnych towarów i wizualizacji miejsca. Dobry standard pomieszczeń wyposażone w ogrzewanie i klimatyzacje, funkcjonalny układ. Parking i wielkość placu manewrowego. Dostępne media. Obiekt atrakcyjny cenowo. Możliwość kupienia dodatkowych powierzchni możliwych do wykorzystania z korzyścią dla przedsiębiorcy.  Zapraszam do kontaktu.

1960 m22 400 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera