oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Sprzedam świetnie dwupokojowe mieszkanie. 0% prow

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Świetnie dwupokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 42.23 m2:, salon z aneksem kuchennym 21.97 m2 korytarz 3.75 m2 sypialnia 11.50 m2, Łazienka 4.98 m2 balkon 6.00 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 3.38 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: wschód - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 42 m2354 732 zł

notatnik

Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Duże trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 60.88 m2:, salon z aneksem kuchennym 21.97 m2 korytarz 9.19 m2 sypialnia 11.50 m2, sypialnia 13.08 m2, Łazienka 4.98 m2 taras 6.00 m2., mieszkanie znajduje się na parterze. komórka lokatorska 3.38 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: wschód - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 61 m2468 776 zł

notatnik

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 56.85 m2:, salon z aneksem kuchennym 20.16 m2 korytarz 8.88 m2 sypialnia 11.76 m2, sypialnia 10.54 m2, Łazienka 4.93 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 3.90 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: wschód - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 57 m2449 194 zł

notatnik

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie. 0% prowizji.

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne dwupokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 50.49 m2:, salon z aneksem kuchennym 26.83 m2 korytarz 6.85 m2 sypialnia 11.80 m2, Łazienka 4.77 m2 taras 10.15 m2., ogródek mieszkanie znajduje się na parterze. komórka lokatorska 2.39 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: północny - wschód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 50 m2403 920 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne jednopokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 34.14 m2:, salon z aneksem kuchennym 24.54 m2 korytarz 3.87 m2 Łazienka 5.70 m2 balkon 6.00 m2., mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. komórka lokatorska 1.97 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: południ. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

1 pokój 34 m2290 190 zł

notatnik

Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Duże trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 57.63 m2:, salon z aneksem kuchennym 21.72 m2 korytarz 8.81 m2 sypialnia 11.41 m2, sypialna 10.40 m2, Łazienka 4.81 m2 balkon 10.15 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 2.84 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: północ - południ. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 58 m2455 277 zł

notatnik

Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Świetnie trzypokojowe mieszkanie czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 54.69 m2:, salon z aneksem kuchennym 18.75 m2 korytarz 7.93 m2 sypialnia 11.41 m2, sypialna 10.7 m2, Łazienka 5.41 m2 balkon 8.25 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 1.81 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: północ - południ. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 55 m2432 051 zł

notatnik

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. 0% pr

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 46.22 m2:, salon z aneksem kuchennym 23.66 m2 korytarz 6.32 m2 sypialnia 11.41 m2, Łazienka 4.81 m2 taras 6.22 m2., mieszkanie znajduje się na parterze. komórka lokatorska 3.38 m2 w cenie mieszkania rolety na oknach, ekspozycja: północ - południ. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 46 m2383 626 zł

notatnik

Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 46.25 m2:, salon z aneksem kuchennym 25.88 m2 korytarz 4.24 m2 sypialnia 11.29 m2, Łazienka 4.50 m2 taras 7.15 m2., mieszkanie znajduje się na parterze. komórka lokatorska 3.22 m2 w cenie mieszkania rolety na oknach, ekspozycja: południ. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 46 m2383 875 zł

notatnik

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. 0%

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 39.87 m2:, salon z aneksem kuchennym 19.38 m2 korytarz 4.78 m2 sypialnia 10.87 m2, Łazienka 4.78 m2 taras 7.15 m2., mieszkanie znajduje się na parterze. komórka lokatorska 3.18 m2 w cenie mieszkania rolety na oknach, ekspozycja: północ - połudeń. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 40 m2334 908 zł

notatnik

Sprzedam jednopokojowe mieszkanie w dobrej cenie

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne jednopokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 32.32 m2:, salon z aneksem kuchennym 23.81 m2 korytarz 3.16 m2 Łazienka 5.31 m2 balkon 6.00 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 3.11 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: wschód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

1 pokój 32 m2271 488 zł

notatnik

Sprzedam fajne jednopokojowe mieszkanie. 0% prow.

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne jednopokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 32.55 m2:, salon z aneksem kuchennym 23.85 m2 korytarz 3.16 m2 Łazienka 5.54 m2 balkon 3.60 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 4.82 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: wschód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

1 pokój 33 m2273 420 zł

notatnik

Sprzedam fajne trzypokojowe mieszkanie. 0% prowiz

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej dużej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 60.01 m2:, salon z aneksem kuchennym 22.23 m2 korytarz 8.36 m2 sypialnia 11.48 m2. sypialnia 12.59 m2, Łazienka 4.81 m2 balkon 9.20 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 3.07 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: północny - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 60 m2462 077 zł

notatnik

Sprzedam duże dwupokojowe mieszkanie. 0% prowizji

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Duże dwupokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 47.91 m2:, Duży salon z aneksem kuchennym 27.55 m2 korytarz 4.61 m2 sypialnia 10.75 m2. Łazienka 4.50 m2 balkon 9.00 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.69 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: północny - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 48 m2397 653 zł

notatnik

Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie. 0% prow

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Kruszewnicka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Przytulne dwupokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Kruszewnickiej . Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 41.54 m2:, salon z aneksem kuchennym 22.46 m2 korytarz 4.33 m2 sypialnia 10.06 m2. Łazienka 4.50 m2 balkon 6.45 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 3.40 m2 w cenie mieszkania ekspozycja: zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Kruszewnickiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 42 m2348 936 zł

notatnik

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej dużej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Przytulne trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 64.79 m2:, salon z aneksem kuchennym 26.16 m2 korytarz 8.72 m2 sypialnia 11.46 m2. sypialnia 12.68 m2 Łazienka 5.10 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 2.34 m2 w cenie mieszkania ekspozycja północny - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 65 m2511 841 zł

notatnik

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z dużym salonem

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Przytulne dwupokojowe mieszkanie z dużym salonem a czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 51.29 m2:, salon z aneksem kuchennym 30.67 m2 korytarz 4.30 m2 sypialnia 11.46 m2. Łazienka 4.51 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. komórka lokatorska 2.44 m2 w cenie mieszkania ekspozycja południowy - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 51 m2427 400 zł

notatnik

Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie. 0% pr.

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Przytulne dwupokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 44.59 m2:, salon z aneksem kuchennym 23.90 m2 korytarz 4.37 m2 sypialnia 11.46 m2. Łazienka 4.51 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.38 m2 w cenie mieszkania ekspozycja południowy - zachód. Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, kupi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 45 m2379 015 zł

notatnik

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Garbach.

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej dużej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Przytulne trzypokojowe mieszkanie z czystą aurą czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 58.61 m2:, salon z aneksem kuchennym 22.28 m2 korytarz 10.35 m2 sypialnia 9.70 m2. sypialnia 10.22 m2, łazienka 5.18 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.33 m2 w cenie mieszkania ekspozycja północny - wschód . Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, zrobi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 59 m2457 158 zł

notatnik

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej dużej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajne trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 62.73 m2:, salon z aneksem kuchennym 26.28 m2 korytarz 7.61 m2 sypialnia 9.90 m2. sypialnia 12.86 m2, łazienka 5.37 m2 balkon 9.00 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.19 m2 w cenie mieszkania ekspozycja południowy wschód . Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, zrobi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 63 m2495 576 zł

notatnik

Sprzedam kawalerką w dobrej cenie. 0% prowizji

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Jednopokojowe mieszkanie z potencjałem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia całkowita 32.36 m2:, salon z aneksem kuchennym 23.85 m2 korytarz 3.20 m2 łazienka 5.31 m2 balkon 6.80 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 3.11 m2 w cenie mieszkania ekspozycja zachód . Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery fotowoltaika Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, zrobi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

1 pokój 32 m2275 060 zł

notatnik

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej dużej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Duże trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia użytkowa 63.44 m2:, salon z aneksem kuchennym 25,31 m2 korytarz 8.70 m2 sypialnia 11.16 m2. sypialnia 12.43 m2, łazienka 5.10 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.41 m2 dla każdego mieszkania w cenie ekspozycja południowy wschód . Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, zrobi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

3 pokoje 63 m2501 176 zł

notatnik

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w dobrej cenie

mieszkanie na sprzedaż, Garby, Tulecka

Szukasz nowego mieszkania dla swojej rodziny w dobrej cenie? Mam coś dla Ciebie. Fajnie dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem czeka na właściciela! Może czeka właśnie na Ciebie i na Twoją rodziną? Chcesz mieszkać w lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum Poznania oraz do Swarzędza? Nowe osiedle powstające na terenie atrakcyjnej dzielnicy Garby, przy ul. Tuleckiej. Lokalizacja inwestycji nieopodal Jeziora Swarzędzkiego i lasu przy Swarzędzu pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Nowe osiedle stanowi doskonałą lokalizację dla wszystkich, którzy pragną równowagi między życiem miejskim a naturą. To miejsce przyciąga nie tylko entuzjastów aktywności fizycznej, ale również tych, którzy szukają spokoju i relaksu nad brzegiem jeziora. Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) 0% prowizji biurowej Nie wahaj się, zadzwoń 720 802 300 i umów się na prezentację zanim ubiegną Cię inni. Mówię po ukraińsku i rosyjsku zapraszam do kontaktu pomogę dobrać idealne mieszkanie do Twoich oczekiwań. Powierzchnia użytkowa 50.46 m2:, salon z aneksem kuchennym 30.02 m2 korytarz 4.30 m2 sypialnia 11.29 m2. łazienka 4. 51 m2 balkon 7.05 m2., mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. komórka lokatorska 2.44 m2 dla każdego mieszkania w cenie ekspozycja południowy wschód . Atuty: do centrum Poznania, 14.3 km przedszkole 1 km szkoła podstawowa 3.3 km blisko autobusu, 200 m Indywidualne oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe., domofon, monitoring, nowoczesna architektura plac zabaw, wiaty i stojaki na rowery Lokalizacja: Garby, Osiedle składa się z 8 budynków oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja - oto powody, dla których apartament przy ul. Tuleckiej to idealne miejsce stworzone z myślą o ludziach. Jeśli nie kupisz Ty, zrobi to ktoś inny! Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji.

2 pokoje 50 m2408 726 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera