oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Pliszczyn

Działka budowlana nr 63/8 o powierzchni 1830 m2   oraz szerokości frontu 59.60 m, znajdująca się w miejscowości  Pliszczyn , gminie Wólka - położona jest w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej. W sąsiedztwie nieliczne zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. W bezpośrednim sąsiedztwie na ukończeniu dwie inwestycje budowlane. Okolica  bardzo cicha i spokojna. Działka prostokątna o płaskiej powierzchni, 3 km od działki dostęp do drogi krajowej nr 19. Przy działce nie ma jeszcze mediów (woda, prąd, gaz, internet), zostały złożone wnioski do odpowiednich instytucji i otrzymały pozytywne odpowiedzi, podłączenia w niedalekiej przyszłości. Nieruchomość, wg  Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, leży w terenie zabudowy zagrodowej RM z dopuszczeniem do zabudowy jednorodzinnej MN. Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje: a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu, b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie - poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu. Na w/w dopuszcza się: a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny, b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze). c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową. d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie), Na w/w terenach ustala się: a) maksymalną powierzchnię zainwestowania - do 30% całkowitej powierzchni działki, b) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk, c) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności, d) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.

220 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Pliszczyn

Działka budowlana nr 63/7 o powierzchni 1878  m2   oraz szerokości frontu 59.60 m, znajdująca się w miejscowości  Pliszczyn , gminie Wólka - położona jest w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej. W sąsiedztwie nieliczne zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. W bezpośrednim sąsiedztwie na ukończeniu dwie inwestycje budowlane. Okolica  bardzo cicha i spokojna. Działka prostokątna o płaskiej powierzchni, 3 km od działki dostęp do drogi krajowej nr 19. Przy działce nie ma jeszcze mediów (woda, prąd, gaz, internet), zostały złożone wnioski do odpowiednich instytucji i otrzymały pozytywne odpowiedzi, podłączenia w niedalekiej przyszłości. Nieruchomość, wg  Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, leży w terenie zabudowy zagrodowej RM z dopuszczeniem do zabudowy jednorodzinnej MN. Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje: a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu, b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie - poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu. Na w/w dopuszcza się: a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny, b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze). c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową. d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie), Na w/w terenach ustala się: a) maksymalną powierzchnię zainwestowania - do 30% całkowitej powierzchni działki, b) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk, c) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności, d) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.

220 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Pliszczyn

Działka budowlana nr 63/6  o powierzchni 1877  m2   oraz szerokości frontu 59.60 m, znajdująca się w miejscowości  Pliszczyn , gminie Wólka - położona jest w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej. W sąsiedztwie nieliczne zabudowania jednorodzinne, gospodarstwa rolne oraz pola uprawne. W bezpośrednim sąsiedztwie na ukończeniu dwie inwestycje budowlane. Okolica  bardzo cicha i spokojna. Działka prostokątna o płaskiej powierzchni, 3 km od działki dostęp do drogi krajowej nr 19. Przy działce nie ma jeszcze mediów (woda, prąd, gaz, internet), zostały złożone wnioski do odpowiednich instytucji i otrzymały pozytywne odpowiedzi, podłączenia w niedalekiej przyszłości. Nieruchomość, wg  Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, leży w terenie zabudowy zagrodowej RM z dopuszczeniem do zabudowy jednorodzinnej MN. Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje: a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu, b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie - poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu: dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max.: poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu. Na w/w dopuszcza się: a) możliwość realizacji dodatkowego budynku mieszkalnego dla członków rodziny, b) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze). c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową. d) lokalizację obiektów usługowych, jeżeli możliwe są do zapewnienia właściwe warunki obsługi komunikacyjnej (zaopatrzenie, parkowanie), Na w/w terenach ustala się: a) maksymalną powierzchnię zainwestowania - do 30% całkowitej powierzchni działki, b) adaptację, modernizację i budowę obiektów budowlanych w granicach siedlisk, c) zakaz lokalizacji funkcji kolidujących z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem oraz wywołujących uciążliwości wykraczające poza granicę własności, d) wyklucza się lokalizację ferm hodowlanych mogących pogorszyć stan środowiska.

220 000 zł

notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Majdan Krasieniński

Parterowy, jednorodzinny, wolnostojący, I-kondygnacyjny, niepodpiwniczony dom z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie deweloperskim wg. projektu powtarzalnego - budynek mieszkalny jednorodzinny "KA-26" w cichej okolicy w pobliżu Lublina. Dostępny jeszcze dom B2. W pobliżu przystanek MPK, kursują linie: 30 i 44. Dom o powierzchni całkowitej 151,71 m, posadowiony na działce w formie wieloboku,  o powierzchni 850 metrów,  Dom będzie gotowy w drugiej połowie września 2024 roku. Wybudowany z pustaka, dach przykryty blachodachówką, przewidziane ogrzewanie podłogowe z buforem (źródłem ciepła będzie energia elektryczna). Elementy składowe: wiatrołap - 4,41 m, łazienka - 6,36 m, pokój - 10,39 m, pokój - 12,89 m, pokój - 13,81 m, salon z jadalnią - 27,59 m, korytarz- 10,16 m, kuchnia - 11,08 m, wc - 2 m, pomieszczenie gospodarcze - 5,32 m, garaż jednostanowiskowy - 17,17 m. Istnieje możliwość obserwowania postępu prac budowlanych i dokonywania zmian, np. jeżeli komuś zależy na dodatkowym pokoju to można zrobić aneks w salonie i tym samym zyskać dodatkowy pokój. Ponadto jest jeszcze możliwość wybrania działki na której powstanie dom mam na myśli zarówno linię zabudowy jak i wielkość działki. Możliwość wybudowania domu na działce 1000 m, 1100m, 1500m - oczywiście za dodatkową zapłatą. Zapraszam do kontaktu - bardzo chętnie zaprezentuję lokalizację i podam więcej szczegółów.

4 pokoje 152 m2900 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Lublin, Dziesiąta, Adama Mickiewicza

Funkcjonalne, czteropokojowe mieszanie w kameralnym bloku o powierzchni 75,80 m idealne dla Rodziny jak i pod wynajem. Mieszkanie trójstronne, składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z oknem, wc i przedpokju. Do mieszkania przynależy duży balkon, piwnica oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Ciepła woda oraz ogrzewanie z pieca  dwufunkcyjnego marki Viessman. Okna PCV (trójszybowe) wymienione trzy lata temu. Istnieje możliwość połączenia kuchni z salonem. Na podłogach parkiet, panele i terakota.  Niskie koszty administracyjne około 350,00 zł/m-c. + 100,00 zł na fundusz remontowy. Odrębna własność z księgą wieczystą. Dostępne od zaraz. Zabudowa kuchni wraz ze sprzętem AGD: lodówka, piekarnik, kuchenka. Nieruchomość posiada plan funduszowy, od roku 2024 będzie doliczona opłata 500 zł miesięcznie, na opłaty związane z remontem części wspólnych. Remont planowany na przyszły rok. Ogólnie czynsz wynosi 250 zł miesięcznie. Całość opłat miesięcznych będzie wynosiła 750 zł. Budynek jest własnością wspólnoty mieszkaniowej. Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): 112 kWh/(m2 - rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): 144 kWh/(m2 - rok). Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): 158 kWh/(m2 - rok). Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): 03 t CO2/(m2 - rok). Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową (U OZE): 0 %.

4 pokoje 76 m2495 000 zł

notatnik

Lokal na sprzedaż

lokal na sprzedaż, Biała Podlaska

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość komercyjną składającą się z dziesięciu działek o łącznej powierzchni 15 631 m2 zabudowaną budynkiem o powierzchni około 1000 m2 . Nieruchomość położona jest przy ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Parter o powierzchni około 750 m2, obejmuje salę sprzedażową, łazienkę i magazyn, który może służyć jako warsztat lub garaż z trzema bramami wjazdowymi. Piętro o powierzchni około 200 m2 zawiera cztery niewykończone pomieszczenia biurowe oraz łazienkę. Budynek jest murowany i wymaga modernizacji lub remontu. Nieruchomość jest wyposażona w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, ogrzewanie gazowe i dostęp do internetu. Jest idealna do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, np. usługowej, biurowej, handlowej, produkcyjnej itp. Lokalizacja jest jednym z największych atutów tej nieruchomości. Położona jest w dogodnym miejscu, z dobrym dojazdem i widocznością z głównej ulicy przy wjeździe do miasta. W pobliżu znajdują się obiekty usługowe, handlowe, produkcyjne oraz zabudowa mieszkaniowa, przystanek komunikacji miejskiej i podmiejskiej. Działka ma dostęp do trasy E30, która łączy miasto Biała Podlaska z Warszawą, Lublinem i Terespolem. Cena sprzedaży jest do negocjacji.  Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do biura: GEODOM NIERUCHOMOŚCI ul. Ks. Witolda 19/19 (obok Lidla) 21-500 Biała Podlaska tel. 784 973 440

1000 m24 200 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Biała Podlaska

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 268 m2 w Janowie Podlaskim. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają terenu na budowę swojego wymarzonego domu, inwestycji lub miejsca wypoczynku. Działka ma wymiary 20 m x 63 m i jest porośnięta sosnami, co nadaje jej niepowtarzalny charakter i naturalny urok. Dojazd do posesji mało uczęszczaną drogą utwardzoną. Na działce znajduje się prąd, a woda jest w drodze. Nieruchomość jest położona w spokojnej okolicy Janowa Podlaskiego, w bardzo dogodnej lokalizacji blisko drogi wojewódzkiej i centrum, a jednocześnie na tyle oddalona, że gwarantuje ciszę, spokój i prywatność. W pobliżu proponowanej nieruchomości znajdują się: zalew Kozioł, hotel "Zamek" mieszczący się w dawnym pałacu biskupim, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół. Miejscowość Janów Podlaski słynie ze Stadniny Koni, która jest oddalona od działki o około 3,5 km. Położenie sprawia, że działka idealnie nadaje się pod agroturystykę. Dodatkowym atutem jest możliwość kupienia sąsiednich działek o łącznej powierzchni 6977 m2. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Odległość do najbliższego miasta powiatowego - Białej Podlaskiej wynosi 21 km. Do Terespola 35 km, a do Warszawy 165 km. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na prezentację. GEODOM NIERUCHOMOŚCI ul. Ks. Witolda 19/19 (obok Lidla) 21-500 Biała Podlaska tel. 784 973 440

135 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Janów Podlaski

Na sprzedaż działka o powierzchni 1 268 m2 w Janowie Podlaskim. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają terenu na budowę swojego wymarzonego domu, inwestycji lub miejsca wypoczynku. Działka ma wymiary 20 m x 63 m i jest porośnięta sosnami, co nadaje jej niepowtarzalny charakter i naturalny urok. Dojazd do posesji mało uczęszczaną drogą utwardzoną. Na działce znajduje się prąd, a woda jest w drodze. Nieruchomość jest położona w spokojnej okolicy Janowa Podlaskiego, w bardzo dogodnej lokalizacji blisko drogi wojewódzkiej i centrum, a jednocześnie na tyle oddalona, że gwarantuje ciszę, spokój i prywatność. W pobliżu proponowanej nieruchomości znajdują się: zalew Kozioł, hotel "Zamek" mieszczący się w dawnym pałacu biskupim, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół. Miejscowość Janów Podlaski słynie ze Stadniny Koni, która jest oddalona od działki o około 3,5 km. Położenie sprawia, że działka idealnie nadaje się pod agroturystykę. Dodatkowym atutem jest możliwość kupienia sąsiednich działek o łącznej powierzchni 6977 m2. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia prezentacji nieruchomości. Odległość do najbliższego miasta powiatowego - Białej Podlaskiej wynosi 21 km. Do Terespola 35 km, a do Warszawy 165 km. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i na prezentację. GEODOM NIERUCHOMOŚCI ul. Ks. Witolda 19/19 (obok Lidla) 21-500 Biała Podlaska tel. 784 973 440

135 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera