oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Dębiec, Górecka

Poszukujesz mieszkania do wejścia w dobrej lokalizacji Poznania ? To oferta skierowana dla Ciebie i Twojej rodziny. Lokal o powierzchni 88 m2, usytuowany na piętrze dwurodzinnego domu z ogrodem, położonego zaledwie 2 minuty od ul. Hetmańskiej. To doskonała oferta dla rodzin poszukujących komfortu , wygody i bliskości centrum. Ogród o pow. ok. 285 m2 znajdujący się za budynkiem (każdy z lokali dysponuje swoją częścią na wyłączność). Działka ogrodzona z bramą wjazdową. W skład nieruchomości wchodzi: - korytarz 4,49 m2 - pokój 12,32m2 - pokój 13,31m2 - pokój 17,53m2 - salon 17,92m2 - kuchnia 8,91m2 - łazienka +WC 4,74m2 - pralnia-pomieszczenie gospodarcze 4,36m2 Standard mieszkania: -na podłogach panele -ogrzewanie podłogowe -okna PCV -mieszkanie w pełni wyposażone -ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym Dodatkowe informacje: - przynależne pomieszczenia piwniczne oraz część poddasza, co pozwala na przechowywanie rzeczy i organizację przestrzeni zgodnie z potrzebami. - Dogodna lokalizacja blisko szkół (3 i 5min autem) i przedszkoli (3 min autem), co ułatwia codzienne obowiązki rodzinne. - Doskonałe połączenie komunikacyjne zapewnia szybki dojazd do centrum, co zwiększa mobilność mieszkańców. - Wszelkie usługi dostępne są w centrum handlowym Panorama Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia w dogodnej lokalizacji. Kontakt w sprawie oferty: Natalia Ludwicka 516072021 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

4 pokoje 88 m2650 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze. Powierzchnia całkowita 40.23 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 16.00 m2., przedpokój 5.09 m2, łazienka 5.36 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 13.14 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 650 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 40,23 2, 16,00 2, 5,09 2, 5,36 2, 4,50 2, 13,14 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 40 m2529 024 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w środku bloku. Powierzchnia całkowita 43.19 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18.51 m2., przedpokój 6.86 m2, łazienka 4.41 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 12.31 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 , . 43,19 2, 18,51 2, 6,86 2, 4,41 2, 4,50 2, 12,31 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 43 m2563 630 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, w środku bloku. Powierzchnia całkowita 44.88 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 21.11 m2., przedpokój 5.7 m2, łazienka 3.92 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 12.94 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 44,88 2, 21,11 2, 5,7 2, 3,92 2, 4,50 2, 12,94 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 45 m2587 928 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 43.24 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23.06 m2., przedpokój 5.26 m2, łazienka 4.82 m2, balkon 4.50 m2.,sypialna 9.02 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 43,24 2, 23,06 2, 5,26 2, 4,82 2, 4,50 2, 9,02 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 43 m2564 282 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. Powierzchnia całkowita 54.71 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18.38 m2., przedpokój 7.48 m2, łazienka 3.95 m2, dwa balkony po 4.50 m2., pierwsza sypialna 16.96 m2., druga sypialna 6.36 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 54,71 2, 18,38 2, 7,48 2, 3,95 2, 4,50 2, 16,96 2, 6,36 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

3 pokoje 55 m2686 611 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na piątym piętrze. W środku bloku. Powierzchnia całkowita 49.47 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.57 m2., przedpokój 5.89 m2, łazienka 4.02 m2, balkon 4.50 m2., pierwsza sypialna 10.22 m2., druga sypialna 8.15 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 " . . 49,47 2, 19,57 2, 5,89 2, 4,02 2, 4,50 2, 10,22 2, 8,15 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

3 pokoje 49 m2628 269 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez prowizji agencyjnej, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w środku budynku. Powierzchnia całkowita 73.87 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22.03 m2., przedpokój 14.24 m2, łazienka 5.48 m2, toaleta 2.64 m2., jeden balkon 9.00 m2, drugi 4.50 m2., pierwsza sypialna 12.43 m2., druga sypialna 9.14 m2., trzecia sypialna 5.48 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 , . 73,87 2, 22,03 2, 14,24 2, 5,48 2, 2,64 2, 9,00 2, 4,50 2, 12,43 2, 9,14 2, 5,48 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

4 pokoje 74 m2871 666 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. W środku bloku. Powierzchnia całkowita 53.03 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 20.22 m2., przedpokój 7.07 m2, łazienka 3.93 m2, balkon 4.50 m2., pierwsza sypialna 11.20 m2., druga sypialna 8.72 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 53,03 2, 20,22 2, 7,07 2, 3,93 2, 4,50 2, 11,20 2, 8,72 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

3 pokoje 53 m2665 551 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita 39.27 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 15.12 m2., przedpokój 9.57 m2, łazienka 4.18 m2, balkon 4.50 m2., sypialna 9.27 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . . 39,27 2, 15,12 2, 9,57 2, 4,18 2, 4,50 2, 9,27 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . , . 2% - () . , , , , . . . , , " . .

2 pokoje 39 m2547 817 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita 44.28 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 20.64 m2., przedpokój 5.32 m2, łazienka 3.92 m2, balkon 4.50 m2., sypialna 12.91 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . . 44,28 2, 20,64 2, 5,32 2, 3,92 2, 4,50 2, 12,91 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . ", . 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

2 pokoje 44 m2577 854 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Powierzchnia całkowita 57.04 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 16.36 m2., przedpokój 16.84 m2, łazienka 3.88 m2, dwa balkony, jeden 9.00 m2, drugi 4.50 m2. pierwsza sypialna 9.01 m2., druga sypialna 8.95 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 57,04 2, 16,36 2, 16,84 2, 3,88 2, 9,00 2, 4,50 2. 9,01 2, 8,95 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . ", . 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

3 pokoje 57 m2687 332 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Starołęka, Wagrowska

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlu Verde, od najlepszego dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na styku trzech dzielnic - Starołęka, Rataje i Żegrze . Oddanie domu do użytku, III kwartał 2024 r Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 61.21m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.98 m2., przedpokój 10.18 m2, łazienka 4.54 m2, balkon 9.00 m2, pierwsza sypialna 12.25 m2., druga sypialna 5.84 m2., trzecia sypialna 6.46 m2. Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić. W ramach inwestycji zaprojektowano ponad 600 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Verde, Murapol, - Starołęka, Rataje Żegrze. 3 2024 . 61,21 2, 19,98 2, 10,18 2, 4,54 2, 9,00 2, 12,25 2, 5,84 2, 6,46 2. . Wagrowska, , . , , , , . , . 600 8- . , . ", . 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

4 pokoje 61 m2728 399 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, od dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 60.29 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17.22 m2., przedpokój 7.84 m2, łazienka 3.46 m2, toaleta 1.75m2, dwa balkony po 4.50 m2, pierwsza sypialna 7.21 m2., druga sypialna 10.0 m2., trzecia sypialna 12.81 m2. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Hawelia, . . 60,29 2, 17,22 2, 7,84 2, 3,46 2, 1,75 2, 4,50 2, 7,21 2, 10,0 2, 12,81 2. , . . . 300 8- 6- . , , , , , . 2 2026 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

4 pokoje 60 m2738 553 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, od dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 50.8 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.26 m2., przedpokój 8.79 m2, łazienka 5.11 m2, balkon 4.50 m2, pierwsza sypialna 6.43 m2., druga sypialna 11.21 m2. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Hawelia, . , . 50,8 2, 19,26 2, 8,79 2, 5,11 2, 4,50 2, 6,43 2, 11,21 2. , . . . 300 8- 6- . , , , , , . 2 2026 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

3 pokoje 51 m2652 780 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, od dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 40.59 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 23.0 m2., przedpokój 4.59 m2, łazienka 4.5 m2, balkon 4.50 m2, sypialna 9.5 m2. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Hawelia, . , . 40,59 2, 23,0 2, 4,59 2, 4,5 2, 4,50 2, 9,5 2. , . . . 300 8- 6- . , , , , , . 2 2026 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

2 pokoje 41 m2582 466 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Bez Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, od dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Jednopokojowe mieszkanie znajduje się na parterze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 28.39 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 22.2 m2., przedpokój 2.39 m2, łazienka 3.8 m2, taras 4.50 m2, ogród 20 m2. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , . Hawelia, . , . 28,39 2, 22,2 2, 2,39 2, 3,8 2, 4,50 2, 20 2. , . . . 300 8- 6- . , , , , , . 2 2026 2% - () . , " , , , . . " . , , " . .

1 pokój 28 m2462 757 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Naramowice, Naramowicka

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na eleganckim osiedlu na Naramowicach. Trzypokojowe mieszkanie, jasne i przestronne znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia całkowita 54.56 m2, powierzchnia pokoju dziennego 15.75 m2, aneks kuchenny 1.96 m2., przedpokój 9.23 m 2, łazienka 4.68 m2, pierwsza sypialnia 12.07 m2, druga sypialna 10.87 m2, balkon. Dwa budynki o nowoczesnej, dynamicznej architekturze. Elewacje budynków to połączenie klasyki z nowoczesnością. Drewno, szkło i elegancka paleta barw. Dzięki kaskadowemu układowi pięter, wszystkie mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone. Dla komfortu mieszkańców, w inwestycji zainstalowanych zostanie aż 7 wind! Okolica jest doskonale skomunikowana, a w pobliżu znajduje się wszystko czego potrzeba by komfortowo mieszkać. Pod budynkami znajdzie się 2 poziomowy garaż podziemny, zapewniający miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dla wygody użytkowników pojazdów jednokołowych, stojaki na rowery. 368 miejsc postojowych, 368 stojaków na rowery, 50 komórek lokatorskich. Oddanie domu do użytku, IV kwartał 2025 r Ceny zawierają podatek VAT (8%). Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , , , . 54,56 2, 15,75 2, 1,96 2, 9,23 2, 4,68 2, 12,07 2, 10,87 2, . . - . , . . 7 ! , . 2- . . 368 , 368 , 50 . 4 2025 (8%). 2% - () . , " , , , . . " . .

3 pokoje 55 m2713 800 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Naramowice, Naramowicka

Żadnych prowizji agencyjnych, żadnych dodatkowych kosztów, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na eleganckim osiedlu na Naramowicach. Dwupokojowe mieszkanie, jasne i przestronne znajduje się na pierwszym piętrze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 40.91 m2, powierzchnia pokoju dziennego 13.52, aneks kuchenny 5.84 m2., przedpokój 5.30 m 2, łazienka 4.62 m2, sypialnia 11.63 m 2, balkon. Dwa budynki o nowoczesnej, dynamicznej architekturze. Elewacje budynków to połączenie klasyki z nowoczesnością. Drewno, szkło i elegancka paleta barw. Dzięki kaskadowemu układowi pięter, wszystkie mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone. Dla komfortu mieszkańców, w inwestycji zainstalowanych zostanie aż 7 wind! Okolica jest doskonale skomunikowana, a w pobliżu znajduje się wszystko czego potrzeba by komfortowo mieszkać. Pod budynkami znajdzie się 2 poziomowy garaż podziemny, zapewniający miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dla wygody użytkowników pojazdów jednokołowych, stojaki na rowery. 368 miejsc postojowych, 368 stojaków na rowery, 50 komórek lokatorskich. Oddanie domu do użytku, IV kwartał 2025 r Ceny zawierają podatek VAT (8%). Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , , . . , , , . 40,91 2, 13,52 2, 5,84 2, 5,30 2, 4,62 2, 11,63 2, . . - . , . . 7 ! , . 2- . . 368 , 368 , 50 . 4 2025 (8%). 2% - () . , " , , , . . " . .

2 pokoje 41 m2509 100 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Naramowice, Naramowicka

Żadnych prowizji agencyjnych, żadnych dodatkowych kosztów, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na eleganckim osiedlu na Naramowicach. Mieszkanie (kawalerka) jasne i przestronne znajduje się na pierwszym piętrze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 27.72 m2, powierzchnia zali z kuchnią 19.7 m2. Przedpokój 4.44 m 2, łazienka 3.68 m2, balkon. Dwa budynki o nowoczesnej, dynamicznej architekturze. Elewacje budynków to połączenie klasyki z nowoczesnością. Drewno, szkło i elegancka paleta barw. Dzięki kaskadowemu układowi pięter, wszystkie mieszkania będą jasne i odpowiednio doświetlone. Dla komfortu mieszkańców, w inwestycji zainstalowanych zostanie aż 7 wind! Okolica jest doskonale skomunikowana, a w pobliżu znajduje się wszystko czego potrzeba by komfortowo mieszkać. Pod budynkami znajdzie się 2 poziomowy garaż podziemny, zapewniający miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Dla wygody użytkowników pojazdów jednokołowych, stojaki na rowery. 368 miejsc postojowych, 368 stojaków na rowery, 50 komórek lokatorskich. Oddanie domu do użytku, IV kwartał 2025 r Ceny zawierają podatek VAT (8%). Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. , , . . () , . 27,72 2, 19,7 2. 4,44 2, 3,68 2, . . - . , . . 7 ! , . 2- . . 368 , 368 , 50 . 4 2025 (8%). 2% - () . , " , , , . . " . .

1 pokój 28 m2359 300 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Junikowo, Ziębicka

Żadnych prowizji agencyjnych, żadnych dodatkowych kosztów, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na eleganckim osiedlu. To osiedle powstające na terenie dzielnicy Junikowo przy ul. ZIĘBICKA . Mieszkanie jasne i przestronne znajduje się na pierwszym piętrze, w środku domu. Powierzchnia całkowita 36.09 m2, powierzchnia salonu z aneksem kuchennym 15.73 m2. Sypialnia 10.08, przedpokój 4.56 m 2, łazienka 5.7 m2, balkon 4.54 m2. Zalety mieszkania: Ogrzewanie podłogowe w łazience, Mieszkania wyszpachlowane i pomalowane na biało Ogrzewanie miejskie Rolety Elektryczne Ustawne pokoje Światłowód Lokalizacja inwestycji nieopodal natury pozwala w pełni czerpać z terenów rekreacyjnych. Okolica jest doskonale skomunikowana, a w pobliżu znajduje się wszystko czego potrzeba by komfortowo mieszkać. Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych - otacza ją wiele drzew, a tuż obok płynie Potok Junikowski. Dostępne są tutaj piękne tereny spacerowe. Amatorzy wycieczek rowerowych również będą usatysfakcjonowani ze względu na łatwy dostęp do wyznaczonych tras. 2 km od terenu osiedla znajduje się Staw Baczkowski, gdzie można oddać się wędkowaniu lub wspaniale odpocząć. Osiedle przy ul. Ziębickiej 30 składa się z jednego budynku z dwiema nowoczesnymi klatkami schodowymi. Czyni to inwestycję niezwykle kameralną. Ogromną zaletą jest stylowy projekt z atrakcyjną elewacją i przestronnymi korytarzami. Ceny zawierają podatek VAT (8%). Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. , , . . . ZIĘBICKA . " . , . 36,09 2, 15,73 2. 10/08, 4,56 2, 5,7 2, 4,54 2. : , - . , . Ziębicka 30 . - , . . . 2 , . . Ziębicka 30 . . . (8%). 2% - () . , " , , , . .

2 pokoje 36 m2521 500 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera