oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Niemce

gm. Niemce - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1103m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający szybki zakup. Zlokalizowana w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej. Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu. W pobliżu już istniejąca zabudowa jednorodzinna jak i nowo powstające domy, ładna okolica. Działka o kształcie nieregularnego trapezu, słoneczna, ładnie położona. Świetna lokalizacja. Udziały w drodze dojazdowej - "gratis" . POLECAM BO WARTO !. ** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY ** ** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ** Cechy fizyczne działki: - powierzchnia 1103m2; - kształt regularnego prostokąta; - wym. szer. ok 25m. głębokość 45 m.; - płaska; - nieogrodzona; - bez drzewostanu; - Udziały w drodze dojazdowej - "gratis" Przeznaczenie: -według MPZP - działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Media (prąd, gaz, woda); - gaz i woda po drugiej stronie drogi; - prąd w działce. Lokalizacja: - działka w gm. Niemce; - szybki dojazd do Lublina - dojazd na działkę drogą asfaltową; - w sąsiedztwie budownictwo jednorodzinne już istniejące jak i w trakcie bodowy. POMAGAMY SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania działki, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

219 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Niemce

gm. Niemce - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1093m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający szybki zakup. Zlokalizowana w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej. Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu. W pobliżu już istniejąca zabudowa jednorodzinna jak i nowo powstające domy, ładna okolica. Działka o kształcie prostokąta, słoneczna, ładnie położona. Świetna lokalizacja. Udziały w drodze dojazdowej - "gratis". POLECAM BO WARTO !. ** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY ** ** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ** Cechy fizyczne działki: - powierzchnia 1093m2; - kształt regularnego prostokąta; - wym. szer. ok 26m. głębokość ok. 45m.; - płaska; - nieogrodzona; - bez drzewostanu; - Udziały w drodze dojazdowej - "gratis" Przeznaczenie: -według MPZP - działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Media (prąd, gaz, woda); - gaz i woda po drugiej stronie drogi; - prąd w działce. Lokalizacja: - działka w gm. Niemce; - szybki dojazd do Lublina - dojazd na działkę drogą asfaltową; - w sąsiedztwie budownictwo jednorodzinne już istniejące jak i w trakcie bodowy. POMAGAMY SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania działki, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

220 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Niemce

gm. Niemce - polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1299 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Uregulowany stan prawny umożliwiający szybki zakup. Zlokalizowana w ładnej, spokojnej okolicy przy lokalnej drodze asfaltowej. Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu. W pobliżu już istniejąca zabudowa jednorodzinna jak i nowo powstające domy, ładna okolica. Działka o kształcie nieregularnego trapezu, słoneczna, ładnie położona. Świetna lokalizacja. Udziały w drodze dojazdowej- "gratis" . POLECAM BO WARTO !. ** KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY ** ** ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ ** Cechy fizyczne działki: - powierzchnia 1299 m2; - kształt nieregularnego trapezu; - wym. szer. ok 34 m. zwężająca się do 25m., długość krótszego boku ok.46m. Długość dłuższego boku ok. 49 m.; - płaska; - nieogrodzona; - bez drzewostanu; - Udziały w drodze dojazdowej - gratis Przeznaczenie: -według MPZP - działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN). Media (prąd, gaz, woda); - gaz i woda po drugiej stronie drogi; - prąd w działce. Lokalizacja: - działka w gm. Niemce; - szybki dojazd do Lublina - dojazd na działkę drogą asfaltową; - w sąsiedztwie budownictwo jednorodzinne już istniejące jak i w trakcie bodowy. POMAGAMY SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania działki, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub drogą mailową. Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

259 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera