oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Nałęczów

PRZYTULNE, WYPOSAŻONE MIESZKANIE, DOSKONAŁE NA WEEKENDOWE WYPADY DO MIEJSCOWOŚCI UZDROWISKOWEJ Nałęczów - pełna urokliwych zakątków miejscowość uzdrowiskowa. Miejsce popularne zarówno wśród kuracjuszy jak i turystów z całej Polski. To tu można odpocząć, podreperować swoje zdrowie, jak zasmakować w turystyce pieszej, rowerowej czy konnej. Jeśli często odwiedzasz to niezwykłe miejsce - zapoznaj się z tą ofertą - może warto byś zainwestował w siebie i zaczął przyjeżdżać do Nałęczowa jak do domu?! Sprzedawana nieruchomość położona jest w sercu miejscowości uzdrowiskowej. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów, aptek oraz wszelkich lokali usługowych sprawia, że trudno o lepszą lokalizację. Opis mieszkania: - powierzchnia: 22,5 m - piętro: wysoki parter - ilość pokoi: 1 - mieszkanie w amfiladzie - media: prąd, woda (woda ciepła z bojlera elektrycznego), ogrzewanie z sieci miejskiej - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania (w mieszkaniu pozostają zarówno meble jak i sprzęty RTV i AGD) Oferta dotyczy jednego z kilku luksusowych apartamentów, o powierzchni 23-50 m, położonych w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kup dla siebie lub pod inwestycję! Budynek: - blok w centrum miejscowości uzdrowiskowej, - kompleks apartamentów zlokalizowany na wysokim parterze bloku Lokalizacja: - Nałęczów - centrum - dojazd do bloku drogą asfaltową - ok 30 km od Lublina - ok. 25 km od Kazimierza Dolnego ZAINWESTUJ W SIEBIE I POCZUJ SIĘ W NAŁĘCZOWIE JAK W DOMU!! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1 pokój 22 m2211 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Nałęczów

NIEDUŻE, URZĄDZONE MIESZKANIE - W SAM RAZ DLA SINGLA LUB PARY - NAŁĘCZÓW Nieruchomość położona w sercu miejscowości uzdrowiskowej. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów, aptek oraz wszelkich lokali usługowych. Wysoki standard połączony z doskonałą lokalizacją. Opis mieszkania: - powierzchnia: 23,6 m - piętro: wysoki parter - ilość pokoi: 1 - mieszkanie w amfiladzie - media: prąd, woda (woda ciepła z bojlera elektrycznego), ogrzewanie z sieci miejskiej - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania (na wyposażeniu pozostają wszystkie meble oraz sprzęty RTV i AGD) Oferta dotyczy jednego z kilku luksusowych apartamentów, o powierzchni 23-50 m, położonych w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kup dla siebie lub pod inwestycję! Budynek: - blok w centrum miejscowości uzdrowiskowej, - kompleks apartamentów zlokalizowany na wysokim parterze bloku Lokalizacja: - Nałęczów - centrum - dojazd do bloku drogą asfaltową - ok 30 km od Lublina - ok. 25 km od Kazimierza Dolnego Doskonała lokalizacja w sercu spokojnego miasteczka. Szukasz swojego miejsca w tej niezwykłej, klimatycznej miejscowości? Właśnie je znalazłeś! Nie zwlekaj - umów się na prezentację nie jednego a kilku apartamentów na raz. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1 pokój 23 m2216 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Nałęczów

KAWALERKA W CENTRUM MIEJSCOWOŚCI UZDROWISKOWEJ -PEŁNE WYPOSAŻENIE WRAZ ZE SPRZĘTEM RTV I AGD Nieruchomość położona w sercu Nałęczowa. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów, aptek oraz wszelkich lokali usługowych. Wysoki standard połączony z doskonałą lokalizacją. Opis mieszkania: - powierzchnia: 31,3 m - piętro: wysoki parter - ilość pokoi: 1 - mieszkanie w amfiladzie - media: prąd, woda (woda ciepła z bojlera elektrycznego), ogrzewanie z sieci miejskiej - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania Oferta dotyczy jednego z kilku luksusowych apartamentów, o powierzchni 23-50 m, położonych w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kup dla siebie lub pod inwestycję! Budynek: - blok w centrum miejscowości uzdrowiskowej, - kompleks apartamentów zlokalizowany na wysokim parterze bloku Lokalizacja: - Nałęczów - centrum - dojazd do bloku drogą asfaltową - ok 30 km od Lublina - ok. 25 km od Kazimierza Dolnego Doskonała lokalizacja w sercu miasteczka pełnego turystów i kuracjuszy. Jeśli często odwiedzasz Nałęczów i chciałbyś mieć w nim swoje miejsce - skorzystaj z niepowtarzalnej oferty! Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymagające własnego wkładu na remont czy wyposażenie. SKORZYSTAJ ZANIM MIESZKANIE KUPI KTOŚ INNY!! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1 pokój 31 m2265 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Nałęczów

MIESZKANIE 29,3 m Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM W CENTRUM NAŁĘCZOWA - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Nieruchomość położona w sercu miejscowości uzdrowiskowej. Bezpośrednie sąsiedztwo sklepów, aptek oraz wszelkich lokali usługowych. Opis mieszkania: - powierzchnia: 29,3 m - piętro: wysoki parter - ilość pokoi: 1 - mieszkanie w amfiladzie - media: prąd, woda (woda ciepła z bojlera elektrycznego), ogrzewanie z sieci miejskiej - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania Oferta dotyczy sprzedaży jednego z kilku luksusowych apartamentów, o powierzchni 23-50 m, położonych w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. Kup dla siebie lub pod inwestycję! Budynek: - blok w centrum miejscowości uzdrowiskowej, - kompleks apartamentów zlokalizowany na wysokim parterze bloku Lokalizacja: - Nałęczów - centrum - dojazd do bloku drogą asfaltową - ok 30 km od Lublina - ok. 25 km od Kazimierza Dolnego Doskonała lokalizacja w sercu miasteczka pełnego turystów i kuracjuszy. Jeśli często odwiedzasz Nałęczów i chciałbyś mieć w nim swoje prywatne mieszkanie - skorzystaj z niepowtarzalnej oferty! WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA + PEŁNE WYPOSAŻENIE MIESZKANIA (W TYM SPRZĘT RTV I AGD) - KUP ZANIM KUPI KTOŚ INNY!! Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

1 pokój 29 m2260 000 zł

notatnik

Lokal na sprzedaż

lokal na sprzedaż, Nałęczów

STOPA ZWROTU: 7,2%. APARTAMENTY W CENTRUM NAŁĘCZOWA - !! DOSKONAŁA INWESTYCJA !! Nieruchomość mająca ogromny potencjał inwestycyjny - wykończone apartamenty, gotowe pod wynajem, bądź do przekształcenia pod lokal usługowy - biuro, kancelarię, gabinety. STOPA ZWROTU: 7,2%. Cztery luksusowe apartamenty o łącznej powierzchni ok 106 m położonych w pobliżu Parku Zdrojowego w Nałęczowie. - URZĄDŹ SIĘ PO SWOJEMU I PROWADŹ BIZNES W SAMYM CENTRUM MIASTECZKA - Budynek: - blok w centrum miejscowości uzdrowiskowej, - kompleks apartamentów zlokalizowany na wysokim parterze bloku Lokalizacja: - Nałęczów - centrum - dojazd do bloku drogą asfaltową - ok 30 km od Lublina - ok. 25 km od Kazimierza Dolnego Doskonała lokalizacja w sercu miasteczka pełnego turystów i kuracjuszy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

106 m2950 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Nałęczów

Atrakcyjna działka budowlano-rolna o pow. 2,68 ha, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (MN) lub zagrodową (RM). Zlokalizowana w spokojnej okolicy, w odległości 1400 metrów od centrum Nałęczowa. Idealne miejsce do wybudowania wymarzonego domu. Cechy działki: - powierzchnia: 26800 m2 (2,68 ha); - wymiary: ok.42 m szer. x 1100 m dł.; - kształt nieregularny; - ukształtowanie: nachylona frontowa część działki, dalej płaska; Przeznaczenie: - w MPZP działka ma przeznaczenie MN/RM- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub zagrodowej (na odcinku 160 metrów od ulicy, dalej znajduje się część rolna). Media: - prąd na działce, - gaz w drodze, - woda w drodze, - kanalizacja: brak. Lokalizacja: - Nałęczów, ul. Powstańców, - odległość od parku: 1400 metrów - wjazd z drogi asfaltowej. Stan działki (otoczenie): - nieogrodzona; - sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne, gospodarstwa, pola i lasy; - przepiękna i spokojna okolica. Zapraszam na prezentację POMAGAMY SKUTECZNIE I BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI ORAZ W KOMPLEKSOWEJ OBSŁUDZE NOTARIALNEJ . Dane nieruchomości są przedstawione na podstawie informacji dostarczonych przez oferującego. Za jakiekolwiek niezgodności ze stanem faktycznym biuro nie ponosi odpowiedzialności. Zakup nieruchomości w Biurze KNC CITY to gwarancja bezpiecznej transakcji. Biuro "KNC City" Lublin - ponad 1500 ofert nieruchomości z Lublina i okolic! Emil Dąbrowski tel: 535 11 66 88 e-mail: emilknc@wp.pl Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

379 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Nałęczów

Nałęczów - działka usługowa - 67ar z przeznaczeniem między innymi pod usługi Na sprzedaż działka ok 67ha w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Nałęczowa. Działka obecnie rolna, w trakcie zmiany planu miejscowego przez Miasto Nałęczów. Po zmianie planu działka w północnej części przeznaczona będzie pod usługi (ok połowa działki). Działka: - powierzchnia: 67 000 m (67ar) - wymiary: ok 23 m szer. x 275 m dł. - kształt: trapez - druga linia zabudowy od drogi asfaltowej Media: - prąd - do 100 m od działki - woda - biegnie wzdłuż działki - gaz - do 100 m od działki - brak kanalizacji - do założenia szambo bądź oczyszczalnia przydomowa Możliwości zabudowy: - Po zmianie miejscowego planu (w trakcie, po przedłożeniu do wglądu dla mieszkańców) działka przeznaczona będzie pod usługi i usługi pensjonatowe Lokalizacja: - Nałęczów - niedalekie sąsiedztwo centrum miasta - druga linia zabudowy - spokojne sąsiedztwo nowo pobudowanych domów jednorodzinnych i projektowanej części terenów zielonych / parkowych Stan działki: - brak nasadzeń, - działka nieogrodzona, - zadbana, obecnie stanowi pole uprawne - SZUKASZ DZIAŁKI POD INWESTYCJĘ? - KUP CAŁE 67 ARÓW I SAM ZDECYDUJ JAK ZAGOSPODAROWAĆ TEREN DZIAŁKI!! - Wszystkich zainteresowanych zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji. Olga Pijas tel. 605 899 345 mail: olga.pijas.knc@gmail.com Przekazanie przez Biuro szczegółowych danych nieruchomości następuje w formie pisemnej, za pokwitowaniem odbioru. Zgodnie z przepisami prawa, Klient naszego Biura jest objęty ubezpieczeniem OC na podstawie umowy pośrednictwa. Lubelskie Mieszkania, domy, działki-- Biuro KNC City- Krótka 4/pierwsze piętro (ścisłe Centrum- boczna Krakowskiego Przedm.) Ogólnopolska sieć Biur. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

690 000 zł

notatnik

Nałęczów, Twoje miejsce do życia i biznesu

dom na sprzedaż, NAŁĘCZÓW

Zamieszkać w uzdrowisku i dzielić się swoim światem z gośćmi Sowiego Dworu. Wyjątkowa oferta, która pozwolić spełnić marzenia - mieszkać w otulinie parku krajobrazowego i prowadzić urokliwy pensjonat! Na pięknie położonej działce o powierzchni 2831 metrów kwadratowych, usytuowanej w otulinie przepięknego Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, stoją dwa domy. Murowany i drewniany - urokliwy, wzniesiony z bali, pachnący drewnem. W jednym można mieszkać, w drugim - prowadzić pensjonat. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by wynajmować apartamenty i pokoje w obydwu domach, wszak Nałęczów jest popularnym kierunkiem wypoczynkowych wyjazdów. Domy stoją w niewielkiej odległości od siebie, jednak i gościom, i gospodarzom zapewniają prywatność. Posesja znajduje się bliziutko lasu, ale niedaleko stąd i do centrum Nałęczowa, i do Parku Zdrojowego. Po obiedzie w uzdrowisku czy zabiegach w jednym z gabinetów można schować się w otulonym lasem domu i tu odpoczywać, podziwiając przyrodę. Drewniany dom przeznaczony na wynajem to wolnostojący, parterowy budynek z użytkowym poddaszem. Jest niepodpiwniczony, ściany zewnętrzne są drewniane, wykonane z bali okrągłych. W domu znajduje się pięć apartamentów przystosowanych pod wynajem. Są to apartamenty 2-pokojowe, z aneksami kuchennymi oraz łazienkami urządzone w oryginalnym stylu, w pełni wyposażone. Na podłogach deska oraz terakota w łazienkach. Woda ciepła w bojlera elektrycznego. Możliwość podłączenia gazu. W drugim domu - wolnostojącym, piętrowym, murowanym, na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią, salon, łazienka, zaś na pierwszym piętrze są trzy pokoje i łazienka. Dodatkowo podpiwniczenie, gdzie jest kotłownia oraz duża kuchnia z piecem kaflowym - idealna na stołówkę, pralnia i garaż. Na podłogach parkiet, panele i terakota. Kotłownia wyposażona w piec o mocy 55kW na Ekogroszek, która zapewnia ogrzewanie na dwa domy. Gaz doprowadzony do domu. Na zewnątrz duża drewniana altana. Teren ogrodzony. Blisko sklepy, las. Bardzo dobry dojazd w każdą część Nałęczowa, tudzież pobliskie miejscowości. Zapraszam Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

15 pokoi 537 m22 250 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera