oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Chełm, Chełm, Stefana Żeromskiego

Wolnostojący, murowany dom gotowy do zamieszkania bez nakładów finansowych.  Posadowiony na ogrodzonej działce (powierzchnia działki 574 metry kwadratowe) częściowo utwardzonej kostką brukową, częściowo porośniętej trawą. Pojedyncze drzewa, krzewy i kwiaty tworzą ją miejscem idealnym do odpoczynku na świeżym powietrzu.  Na działce znajduje się również wolnostojący, murowany garaż.  Budynek docieplony. Dach blacha. Okna nowe PCV trzyszybowe. Dwa lata temu zmodernizowane zostało wnętrze domu. Nowa kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętami AGD. Wymienione instalacje wodno-kanalizacyjna oraz elektryczne. Dom wyposażony w dwa źródła ciepła gazowe oraz nowy, zasypowy piec węglowy.  Do dyspozycji na powierzchni ok 160 metrów kwadratowych mają Państwo na parterze budynku salon z wyjściem na taras, jasną, zamykaną kuchnię, pokój gościnny oraz wc. Na pierwszym piętrze znajdują się  cztery pokoje oraz łazienka. Klimatyczną częścią domu jest użytkowe poddasze idealne do relaksu.  Przestronna piwnica w skład której wchodzą 4 pomieszczenia umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej.  Dom jest w pełni wykończony, istnieje możliwość zakupu z pełnym wyposażeniem.  Idealne miejsce dla rodziny.  Niepowtarzalny klimat, świetna lokalizacja, dbałość o szczegóły to tylko kilka atutów nieruchomości.  Dom dostępny wyłącznie w naszym biurze.  Zapraszam na prezentację.

7 pokoi 220 m2735 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Chełm, Chełm, Lubelska

Na sprzedaż parcela składająca się z przylegających do siebie dwóch działek budowlanych (513m2 i 330m2) o łącznej powierzchni 843 m2, położona bezpośrednio przy ulicy Lubelskiej (dzielnica Pilichonki). Lokalizacja dogodna pod autokomis lub umożliwia realizację projektu zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem handlu i usług nieuciążliwych. Szczegółowe ustalenia przewidziane dla strefy: C2. - mieszkaniowo - usługowa, MN-105 - zabudowa jednorodzinna a) Zasady zagospodarowania terenu: - adaptacja istniejącej zabudowy, - realizacja zabudowy jednorodzinnej, - maksymalna wysokość budynków - 2 kondygnacje, - preferowane budynki parterowe z użytkowym poddaszem, - dopuszcza się lokalizację usług nieuciążliwych, b) Zasady obsługi komunikacyjnej: - dostępność komunikacyjna od ul. Lubelskiej, - miejsca parkingowe - na terenie posesji. c) Zasady wyposażenia w infrastrukturę techniczną: - sieć wodociągowa - zasilenie z sieci miejskiej istniejącej na tym terenie, - odprowadzenie ścieków sanitarnych - do sieci miejskiej istniejącej na tym terenie, - odprowadzenie wód opadowych - do sieci miejskiej projektowanej na tym terenie, - zaopatrzenie w ciepło - z lokalnych źródeł opalanych paliwem ekologicznym, - sieć gazowa - zasilenie z sieci miejskiej istniejącej na tym terenie, - sieć energetyczna - zasilanie z sieci średniego napięcia istniejących. Sieć rozdzielcza niskiego napięcia, zgodnie z warunkami technicznymi określonymi przez zarządcę sieci, - sieć telefoniczna - z istniejących urządzeń, po określeniu warunków przez zarządcę sieci.

220 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera