oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Bobrowniki, Rogoźnik, Kościuszki

Polecamy do sprzedaży 1/2 udziałów w piętrowym domu wolnostojącym położonym w Rogoźniku - lokal mieszkalny na parterze o powierzchni 80 m2 składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Nieruchomość podpiwniczona, z poddaszem użytkowym usytuowana na działce o powierzchni 570 m2. Na terenie posesji budynek gospodarczy, w którym znajduje się garaż. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Budynek z cegły. Dach pokryty papą, elewacja - kamień, brak ocieplenia. Kanalizacja miejska, gaz doprowadzony do budynku. Lokal mieszkalny do remontu. Ogrzewanie centralne węglowe, ciepła woda - bojler elektryczny. Okna skierowane na wschód i zachód. Nieruchomość z bardzo dobrym dostępem do punktów użyteczności publicznej, w cichej i spokojnej okolicy w odległości 2 km od Parku Rogoźnik. W odległości ok. 1 km od nieruchomości szkoła podstawowa oraz przedszkole. Niedaleko plac zabaw oraz sklepy. Zachęcamy do kontaktu z naszym Pośrednikiem. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, W przypadku zainteresowania ofertą dokonamy pełnej weryfikacji. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem danych jest Siemion.pl sp. z o.o. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pokoje 80 m2249 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Bobrowniki, Rogoźnik, Kościuszki

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny na parterze w 1-piętrowym domu dwurodzinnym położonym w Rogoźniku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu. Nieruchomość podpiwniczona, z poddaszem użytkowym, usytuowana na działce o powierzchni 570 m2. Na terenie posesji budynek gospodarczy, w którym znajduje się garaż. Działka zagospodarowana, ogrodzona. Budynek z cegły. Dach pokryty papą, elewacja - kamień, brak ocieplenia. Kanalizacja miejska, gaz doprowadzony do budynku. Lokal mieszkalny do remontu. Ogrzewanie centralne węglowe, ciepła woda - bojler elektryczny. Okna skierowane na wschód i zachód. Nieruchomość z bardzo dobrym dostępem do punktów użyteczności publicznej, w cichej i spokojnej okolicy w odległości 2 km od Parku Rogoźnik. W odległości ok. 1 km od nieruchomości szkoła podstawowa oraz przedszkole. Niedaleko plac zabaw oraz sklepy. Zachęcamy do kontaktu z naszym Pośrednikiem. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, W przypadku zainteresowania ofertą dokonamy pełnej weryfikacji. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem danych jest Siemion.pl sp. z o.o. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pokoje 80 m2249 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera