oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Lokal na wynajem

lokal na wynajem, Białystok, Starosielce

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 200 m2, usytuowany w przemysłowej części Białegostoku, niedaleko drogi ekspresowej Białystok - Warszawa. Obiekt ten czeka na nowego najemcę, który da mu nowe życie. W przeszłości był wykorzystywany w różnych działalnościach: sportowo - rekreacyjnej handlowej produkcyjnej cateringowej usługowej Oferowana powierzchnia składa się z 3 pomieszczeń o różnym przeznaczeniu, WC oraz hall`u: Niewątpliwą zaletą tego budynku jest wyposażenie w postaci: przyłącza wysokiego napięcia klimatyzacji w głównych pomieszczeniach agregatu chłodniczego z instalacją rozprowadzającą własnego pieca gazowego Różnorodność funkcji, które może pełnić ten obiekt po drobnych adaptacjach, czyni go idealną bazą na nowy Start-up. Możliwa jest nowa aranżacja wnętrza - postawienie ścianek działowych, lub wyburzenie istniejących. Jest także możliwość wynajęcia części powierzchni. Czynsz najmu lokalu wynosi 20 zł / m2 +VAT , właściciel jest otwarty na inne propozycje. Wszystkie media są opomiarowane i płatne zgodnie ze zużyciem. Najemca ma gwarantowanych 2 miejsca parkingowe. Możliwość wynajęcia części budynku w konfiguracjach: 250 m2 - 2 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 200 m2 - 4 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 150 m2 - 7 pomieszczeń z oddzielnym wejściem Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą. Jacek Sidorowicz tel: +48 575677996 e-mail: jacek.sidorowicz@em5.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

4 pokoje 200 m24 000 zł

notatnik

Lokal na wynajem

lokal na wynajem, Białystok, Starosielce

Proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 250 m2, usytuowany w przemysłowej części Białegostoku, niedaleko drogi ekspresowej Białystok - Warszawa. Obiekt ten czeka na nowego najemcę, który da mu nowe życie. W przeszłości był wykorzystywany w różnych działalnościach: sportowo - rekreacyjnej handlowej produkcyjnej cateringowej usługowej Oferowana powierzchnia składa się z 2 dużych pomieszczeń o różnym przeznaczeniu: pracownia, warsztat, magazyn Niewątpliwą zaletą tego budynku jest wyposażenie w postaci: przyłącza wysokiego napięcia klimatyzacji w głównych pomieszczeniach agregatu chłodniczego z instalacją rozprowadzającą własnego pieca gazowego Różnorodność funkcji, które może pełnić ten obiekt po drobnych adaptacjach, czyni go idealną bazą na nowy Start-up. Możliwa jest nowa aranżacja wnętrza - postawienie ścianek działowych, lub wyburzenie istniejących. Jest także możliwość wynajęcia części powierzchni. Czynsz najmu lokalu wynosi 20 zł / m2 +VAT , właściciel jest otwarty na inne propozycje. Wszystkie media są opomiarowane i płatne zgodnie ze zużyciem. Najemca ma gwarantowanych 2 miejsc parkingowych. Możliwość wynajęcia części budynku w konfiguracjach: 250 m2 - 2 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 200 m2 - 4 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 150 m2 - 7 pomieszczeń z oddzielnym wejściem Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą. Jacek Sidorowicz tel: +48 575677996 e-mail: jacek.sidorowicz@em5.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

2 pokoje 250 m25 000 zł

notatnik

Lokal na wynajem

lokal na wynajem, Białystok, Starosielce

Proponujemy Państwu do wynajęcia budynek użytkowy o powierzchni całkowitej 600 m2, usytuowany w przemysłowej części Białegostoku, niedaleko drogi ekspresowej Białystok - Warszawa. Obiekt ten czeka na nowego najemcę, który da mu nowe życie. W przeszłości był wykorzystywany w różnych działalnościach: sportowo - rekreacyjnej handlowej produkcyjnej cateringowej usługowej Obecnie składa się z 11 pomieszczeń o różnym przeznaczeniu: 3 pomieszczeń biurowo - socjalnych o różnej wielkości 9 pomieszczeń o przeznaczeniu ogólnym w tym produkcyjnym o różnej wielkości 2 WC 1 kotłowni gazowej 1 pomieszczenia chłodnictwa 1 hall`u, oraz 3 wejść Niewątpliwą zaletą tego budynku jest wyposażenie w postaci: przyłącza wysokiego napięcia klimatyzacji w głównych pomieszczeniach agregatu chłodniczego z instalacją rozprowadzającą własnego pieca gazowego Różnorodność funkcji, które może pełnić ten obiekt po drobnych adaptacjach, czyni go idealną bazą na nowy Start-up. Możliwa jest nowa aranżacja wnętrza - postawienie ścianek działowych, lub wyburzenie istniejących. Jest także możliwość wynajęcia części powierzchni. Czynsz najmu lokalu wynosi 20 zł / m2 +VAT , właściciel jest otwarty na inne propozycje. Wszystkie media są opomiarowane i płatne zgodnie ze zużyciem. Najemca ma gwarantowanych 5 miejsc parkingowych. Możliwość wynajęcia części budynku w konfiguracjach: 250 m2 - 2 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 200 m2 - 4 pomieszczenia z oddzielnym wejściem 150 m2 - 7 pomieszczeń z oddzielnym wejściem Zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą. Jacek Sidorowicz tel: +48 575677996 e-mail: jacek.sidorowicz@em5.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

10 pokoi 600 m212 000 zł

notatnik

Lokal na sprzedaż

lokal na sprzedaż, Białystok, Centrum

Oferta Specjalna -- OKAZJA -- SPRZEDAŻ --- WYNAJEM Na sprzedaż prestiżowy BUDYNEK o pow. całkowitej 480 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji miasta! Ścisłe Centrum Białegostoku, jedna z głównych ulic, o bardzo dużym ruchu pieszym i samochodowym. Sąsiedztwo sklepów, lokali usługowych, galerii handlowej, banków i administracji. // Parter: - 2 przestronne, otwarte sale - duża kuchnia - toalety // Piętro: - 8 odrębnych pomieszczeń - toalety // Piwnica - 60 m2 czyste, suche pomieszczenia // 2 tarasy // Klatka schodowa // 2 odrębne niezależne wejścia // Działka 1000 m2 Własny wewnętrzny parking, wydzielona część ogrodowa. Dwa niezależne wejścia ( możliwość wyodrębnienia działalności parteru i piętra). Możliwość własnej adaptacji i dostosowania do potrzeb działalności. Budynek może pełnić funkcje gastronomiczne, biurowe, placówki szkolno-edukacyjnej itp. Nieruchomość wpisana do zabytków miasta.Większość elementów budynku unowocześniona i nie podlega ochronie zabytków. Budynek o ogromnym potencjale.Ogólny stan techniczny bardzo dobry. Oferta SPRZEDAŻY 3.300.000 zł/netto. Oferta WYNAJMU: 25 000 zł/netto/mies. plus media. Powierzchnia użytkowa do Wynajmu = 350 m2. KONTAKT: Biuro Nieruchomości EM5 ul. Bohaterów Getta 5 /lok3 (Umowa pośrednictwa). Tomasz tel. 886 693 886 / Nieruchomości Komercyjne www.em5.pl ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

15 pokoi 480 m23 300 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Białystok, Białostoczek, Władysława Bełzy

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 40,87 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Białostoczek na ulicy Władysława Bełzy. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, pokój, łazienka, korytarz. Mieszkanie jednostronne, w którym okna zlokalizowane są od północno-zachodniej strony. Znajduje się ono w bloku z 2023 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Dużym plusem jest kuchnia wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty AGD, takie jak lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik oraz zmywarka - z ważną gwarancją. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego od dewelopera, natomiast wokół bloku znajduje się dużo miejsc postojowych na parkingu ogólnodostępnym, co z pewnością pozwoli uniknąć problemów z parkowaniem. W pobliżu bloku znajdują się między innymi: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa oraz szkoła średnia, sklepy spożywcze, przychodnia oraz apteka, lokale gastronomiczne, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie jest w stanie idealnym, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się. Jego układ sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno singlom jak również parom. Serdecznie zapraszam do kontaktu! Katarzyna Kuptel tel: 883 715 388 katarzyna.kuptel@em5.pl EM5 Nieruchomości ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

2 pokoje 41 m2535 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera