notatnik Polkowice, Dąbrowskiego, Dąbrowskiego
Dom na sprzedaż
cena: 2 850 000 zł
pow.: 452 m2,
  • Zdjęcia
  • Wideo
  • Mapa
Symbol
765008
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
2 850 000, 00 PLN
Powierzchnia działki
302, 00 m²
Rok budowy
2008
Liczba pokoi
7
Energia elektryczna
Podłączony gaz
opis oferty
Unikalna ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o imponującej powierzchni użytkowej 307 m2, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach, w rejonie zabudowy jednorodzinnej.

Budynek składa się z dwóch istotnych części. Część mieszkalna o powierzchni 182 m2 obejmuje dwa niezależne mieszkania. Mniejsze z nich oferuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę oraz balkon, natomiast większe składa się z kuchni, łazienki, dwóch sypialni oraz salonu. Dodatkowo, w budynku znajduje się klatka schodowa, antresola oraz dwie dodatkowe przestrzenie, które można dowolnie zaaranżować według własnych potrzeb. W skład nieruchomości wchodzi także pomieszczenie piwniczne oraz garaż.

Część usługowa, o imponującej powierzchni 125,5 m2, to obecnie prosperująca restauracja z kompletnym, niezbędnym zapleczem. Lokal cieszy się dużym uznaniem mieszkańców, serwując znakomite posiłki i oferując doskonałe miejsce do organizacji przyjęć i spotkań towarzyskich. Przed lokalem znajduje się własny ogródek gastronomiczny. Lokalizacja restauracji przy jednym z głównych ciągów pieszych i komunikacyjnych miasta sprawia, że jest ona łatwo dostępna dla klientów, a w najbliższym otoczeniu znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych.

Nabywając tę nieruchomość, inwestujecie Państwo nie tylko w dom, ale także w prosperujący biznes, markę oraz gotowy brand.
Istnieje również możliwość wynajmu lokalu usługowego w całości, z pełnym wyposażeniem, na odrębnych, dostosowanych warunkach.

Chętnie udzielimy Państwu więcej informacji telefonicznie lub podczas prezentacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji, bezpieczeństwo prawnicze i notarialne. Jesteśmy gotowi służyć pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej wyjątkowej nieruchomości.

CENA do konstruktywnej NEGOCJACJI ...


POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI.


Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną. Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość.

Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości:
- podatek od czynności cywilno-prawnych
- taksy notarialnej
- wpisów do księgi wieczystej
- obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.
Wszystkie teksty, rysunki, oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zdjęcia/video - Bartłomiej Karyś FlyCam Vision#DomNaSprzedaż #NieruchomościPolkowice #DomUsługowy #RestauracjaNaSprzedaż #Inwestycja #BiznesNaSprzedaż #Polkowice #MieszkanieDoZamieszkania #DomZBalkonem #SprzedażNieruchomości #DomWolnostojący #KomercyjnaNieruchomość #NieruchomośćInwestycyjna #DomZOgrodem #Gastronomia #NowoczesneMieszkanie #DomZPiwnicą #MieszkanieZRemontem #OfertaNieruchomości #NieruchomościKomercyjne #PolskiRynekNieruchomości #KupnoNieruchomości


Skontaktuj się

Janusz Pawłowski
(PHU CREDI Janusz Pawłowski)

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera