notatnik Łódź, Bałuty, Północna
Mieszkanie na sprzedaż
cena: 349 000 zł
pow.: 52 m2,
  • Zdjęcia
  • Mapa
Symbol
M/387065
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Cena cena w innych walutach
349 000, 00 PLN
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
4
opis oferty
Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w bloku z cegły na ul. Północnej 25 . Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z 2 pokoi (15m2, 13m2), kuchni (12m2), łazienki z WC i przedpokoju. Ofertę kieruję szczególnie do osób młodych oraz do osób, które poszukują mieszkania w celach inwestycyjnych. Lokalizacja nieruchomości gwarantuje, że mieszkanie będzie chętnie wynajmowane. Atutem jest funkcjonalny i przestronny rozkład mieszkania, dwa ustawne pokoje i obszerna kuchnia. Blok jest odnowiony, klatka schodowa jest bardzo zadbana, wyposażona w monitoring, zamontowane są kamery. W klatce na półpiętrze znajduje się miejsce do przechowywania rowerów. Obecnie ulica Północna jest w trakcie przebudowy, rewitalizowana jest także sąsiadująca kamienica. Już w przyszłym roku ta okolica będzie odmieniona, wzdłuż ulicy Północnej pojawią się nasadzenia, rabaty z niskimi krzewami oraz zostaną posadzone drzewa. Wizualizacje dostępne na stronie rewitalizacja Urzędu Miasta Łodzi
https://rewitalizacja.uml.lodz.pl/dzialania/4-okolice-placu-wolnosci-i-starego-rynku/polnocna-23/.
Jest to idealne miejsce dla studentów oraz ludzi, którzy lubią centrum Łodzi i chcą mieć wszędzie blisko. Mieszkanie dobrze skomunikowane, blisko Manufaktury, po drugiej stronie ulicy Park Staromiejski.
Mieszkanie wymaga odmalowania.

Szczerze polecam tę nieruchomość, posiada duży potencjał.

Jeśli potrzebujesz kredytu, oferuję również usługi eksperta ds. kredytów, który pomoże sfinansować Ci zakup nieruchomości.

Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Skontaktuj się

Sylwia Salwach
(Milla nieruchomości)

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera