notatnik Łódź, Śródmieście, Jana Kilińskiego
Mieszkanie na sprzedaż
cena: 285 000 zł
pow.: 54 m2,
  • Zdjęcia
  • Mapa
Symbol
M/915859
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Cena cena w innych walutach
285 000, 00 PLN
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
4
opis oferty
Cena aktualna do 15.07.2022.

Zapraszam Państwa na ulicę Kilińskiego przy, której w częściowo zrewitalizowanej kamienicy znajduje się bardzo ciekawe mieszkanie o powierzchni 54,18 m2.
Wjazd na posesję bramą automatyczną otwieraną pilotem. Na podwórku, oznaczone numerem lokalu, miejsce postojowe. Dodatkowo nieruchomość posiada zainstalowany monitoring.
Od strony północnej kamienica została ocieplona oraz były przeprowadzone prace izolacyjne gruntu.
Mieszkanie usytuowane na parterze, niezależne wejście, bezpośrednio z korytarza klatki schodowej.
Składa się z 2 pokoi w amifaldzie, kuchni, przestronnego przedpokoju, gdzie do dyspozycji jest szafa, łazienki i osobnego wc. Wysokość pomieszczeń 340 cm, co tworzy niesamowitą przestrzeń i oddaje klimat kamienicy.
       Zwracam Państwa uwagę na przepiękną, sztukaterię sufitową, której właścicielka lokalu własnoręcznie, przywróciła oryginalny wygląd, jak również częściowe odkrycie z tynku, pięknej cegły. Prace trwały kilka miesięcy. Żyrandol, niestety jest pamiątką rodzinną i nie zostaję na wyposażeniu.
Bardzo dobrze utrzymany parkiet dębowy.
Meble prezentowane w salonie to Meble marki Szynacha z litego drewna. Wartość rynkowa zestawu to około 12 500 zł. Klientka zdecydowała, że zostawia je przyszłym właścicielom, podobnie jak sofę, fotel i wyposażenie kuchni.
          Wszystkie dane lokalu mają Państwo w schemacie opisu nieruchomości. Dodać od siebie mogę tylko to, że byłam miło zaskoczona, przyjmując te nieruchomość do naszego biura. Zadbane podwórko, czysta klatka, brak zapachu, który często towarzyszy tego typu nieruchomościom, niesamowity klimat mieszkania i wspaniali sprzedający.
Lokalizacja nieruchomości fantastyczna, biorąc pod uwagę plany związane z rewitalizacją ulicy Włókienniczej i tej części Łodzi.

Nieruchomość wyłącznie w naszym biurze.


Serdecznie zapraszam do kontaktu,


Skontaktuj się

Sylwia Salwach
(Milla nieruchomości)

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera