notatnik Siemianowice Śląskie, Bytków, Jagiełły
Lokal na sprzedaż
cena: 399 000 zł
pow.: 166 m2,
  • Zdjęcia
  • Mapa
Symbol
SEM-LS-2990-3049
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
399 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Siemianowice Śląskie m.
Miejscowość
Siemianowice Śląskie
Ulica
Jagiełły
opis oferty
Polecamy do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 166 m2 usytuowany na parterze 8- piętrowego bloku w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składający się z dużej sali, części socjalnej oraz magazynowej.Miesięczny czynsz wynosi 2200 zł (zawiera zaliczkę na C.O.).Wejścia do lokalu - od ulicy oraz od drugiej strony budynku (z rampą). Lokal zabezpieczony roletami antywłamaniowymi. Instalacja alarmowa, monitoring oraz klimatyzacja.

Przed budynkiem możliwość parkowania samochodu.Lokal usytuowany w środku dużego osiedla -doskonałe miejsce na usługi, gabinet lekarski, przedszkole lub salę zabaw.

Przy nieruchomości przystanki komunikacji miejskiej autobusowej.Zachęcamy do kontaktu z naszym Pośrednikiem.

Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i została przygotowana na podstawie informacji uzyskanych od właściciela nieruchomości, W przypadku zainteresowania ofertą dokonamy pełnej weryfikacji. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Administratorem danych jest Siemion.pl sp. z o.o.

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

Skontaktuj się

Ewa Pawełczyk
(ipa7pu_siemion)
nr licencji: 14218

tel.: 517465620

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera