Wirtualne spacery

Wyróżnij się, pokarz swoją nieruchomość w technologii wirtualnej wycieczki po Twojej nieruchomości

Wirtualne wycieczki 360 stopni wirtualny spacer zamieszkajusiebie.pl

Postaw na bezpieczeństwo, ogranicz liczę osobistych wizyt w Twojej nieruchomości. Dzięki naszej usłudze zaprezentujemy Twoją nieruchomość w formie wirtualnych spacerów, o szczegóły oferty zapytaj nas poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony pod tym artykułem.
 
Rozwój nowoczesnych technologii i powszechny dostęp do Internetu sprawia, że prasowe ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości z lakonicznym opisem zdecydowanie od dawna już przegrywają konkurencję z profesjonalnie przygotowanymi ofertami internetowymi.


Internetowa prezentacja nieruchomości oprócz klasycznej i statycznej sesji zdjęciowej coraz częściej przyjmuje formę wirtualnej wycieczki 360 stopni. Wirtualna wycieczka to panoramiczna i interaktywna prezentacja nieruchomości. Duża rozdzielczość zapewnia dobrej jakości obraz z dużą ilością szczegółów. Wirtualna wycieczka jest świetnym sposobem prezentacji nieruchomości, stwarzając złudzenie przebywania w środku nieruchomości. Za pomocą myszki lub klawiatury można przybliżać i oddalać wybrane obiekty oraz przechodzić kolejno do innych pomieszczeń. Obejrzenie wirtualnej wycieczki w Internecie nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.

Zasadniczą zaletą takiej wirtualnej wycieczki w przypadku nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży jest ograniczenie czasu i kosztów związanych z jej prezentacją. Potencjalni kupcy mają dzięki temu możliwość wstępnego obejrzenia za pośrednictwem Internetu bez wychodzenia z domu oferowanej na sprzedaż nieruchomości, co w konsekwencji ogranicza potrzebę rzeczywistej prezentacji do kręgu osób rzeczywiście nią zainteresowanych.
 
Przepisz kod captcha

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera