oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, brak

Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Promocyjna - wakacyjna cena, niższa od podanej w ofercie o 200 zł/mkw Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,67 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne z wystawą okien wschód - zachód. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Termin realizacji IV kwartał 2025 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, posiada wszelkie niezbędne instalacje, elektryczną 3 - fazową, wentylację hybrydową, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon z wystawą okiem na zachód, kuchnia i 2 pokoje, łazienka i WC. Istniej możliwość zakupu: - miejsce parkingowe na parkingu podziemnym w cenie 45.000 zł, - miejsce parkingowe przed budynkiem 25.000 zł, - miejsce parkingowe podziemne podwójne (jedno za drugim) 32.000,zł za 1 miejsce - zakup tylko w komplecie, - komórka lokatorska na kondygnacji - 1, w cenie 4.000 zł/mkw. - miejsce na rowery na kondygnacji -1, 3.000,00 zł/mkw. - zakup łącznie z miejscem parkingowym za którym znajduje się dane miejsce na rowery, Mieszkańcy 6-kondygnacyjnego budynku będą cieszyć się doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedla, bliskością terenów rekreacyjnych - Zalew Zemborzycki. Lokalizacja z łatwym dostępem do centrum oraz atrakcyjne tereny zielone to atuty nie do przecenienia inwestycji zlokalizowanej na lubelskim Wrotkowie. W ofercie znajdują się inne mieszkania o różnych metrażach, piętrach i cenie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

62 m2666 036 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, brak

Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Promocyjna - wakacyjna cena, niższa od podanej w ofercie o 200 zł/mkw Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,56 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Termin realizacji IV kwartał 2025 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, posiada wszelkie niezbędne instalacje, elektryczną 3 - fazową, wentylację hybrydową, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon z wystawą okiem na południe, kuchnia i pokój, łazienka i WC. Istniej możliwość zakupu: - miejsce parkingowe na parkingu podziemnym w cenie 45.000 zł, - miejsce parkingowe przed budynkiem 25.000 zł, - miejsce parkingowe podziemne podwójne (jedno za drugim) 32.000,zł za 1 miejsce - zakup tylko w komplecie, - komórka lokatorska na kondygnacji - 1, w cenie 4.000 zł/mkw. - miejsce na rowery na kondygnacji -1, 3.000,00 zł/mkw. - zakup łącznie z miejscem parkingowym za którym znajduje się dane miejsce na rowery, Mieszkańcy 6-kondygnacyjnego budynku będą cieszyć się doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedla, bliskością terenów rekreacyjnych - Zalew Zemborzycki. Lokalizacja z łatwym dostępem do centrum oraz atrakcyjne tereny zielone to atuty nie do przecenienia inwestycji zlokalizowanej na lubelskim Wrotkowie. W ofercie znajdują się inne mieszkania o różnych metrażach, piętrach i cenie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

50 m2550 116 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Lublin, Ks. Wincentego Granata

Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Promocyjna - wakacyjna cena, niższa od podanej w ofercie o 200 zł/mkw Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,07 mkw - 1 pokojowe. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 5 ostatnim piętrze bloku z windą. Termin realizacji IV kwartał 2025 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, posiada wszelkie niezbędne instalacje, elektryczną 3 - fazową, wentylację hybrydową, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na metraż składa się: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon z wystawą okiem na zachód, łazienka i WC. Istniej możliwość zakupu: - miejsce parkingowe na parkingu podziemnym w cenie 45.000 zł, - miejsce parkingowe przed budynkiem 25.000 zł, - miejsce parkingowe podziemne podwójne (jedno za drugim) 32.000,zł za 1 miejsce - zakup tylko w komplecie, - komórka lokatorska na kondygnacji - 1, w cenie 4.000 zł/mkw. - miejsce na rowery na kondygnacji -1, 3.000,00 zł/mkw. - zakup łącznie z miejscem parkingowym za którym znajduje się dane miejsce na rowery, Mieszkańcy 6-kondygnacyjnego budynku będą cieszyć się doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedla, bliskością terenów rekreacyjnych - Zalew Zemborzycki. Lokalizacja z łatwym dostępem do centrum oraz atrakcyjne tereny zielone to atuty nie do przecenienia inwestycji zlokalizowanej na lubelskim Wrotkowie. W ofercie znajdują się inne mieszkania o różnych metrażach, piętrach i cenie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

33 m2390 226 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Lublin, Ks. Wincentego Granata

Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Promocyjna - wakacyjna cena, niższa od podanej w ofercie o 200 zł/mkw Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,82 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotkowie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą. Termin realizacji IV kwartał 2025 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, posiada wszelkie niezbędne instalacje, elektryczną 3 - fazową, wentylację hybrydową, ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon z wystawą okiem na południe, kuchnia i 2 pokoje, łazienka i WC. Istniej możliwość zakupu: - miejsce parkingowe na parkingu podziemnym w cenie 45.000 zł, - miejsce parkingowe przed budynkiem 25.000 zł, - miejsce parkingowe podziemne podwójne (jedno za drugim) 32.000,zł za 1 miejsce - zakup tylko w komplecie, - komórka lokatorska na kondygnacji - 1, w cenie 4.000 zł/mkw. - miejsce na rowery na kondygnacji -1, 3.000,00 zł/mkw. - zakup łącznie z miejscem parkingowym za którym znajduje się dane miejsce na rowery, Mieszkańcy 6-kondygnacyjnego budynku będą cieszyć się doskonale rozwiniętą infrastrukturą osiedla, bliskością terenów rekreacyjnych - Zalew Zemborzycki. Lokalizacja z łatwym dostępem do centrum oraz atrakcyjne tereny zielone to atuty nie do przecenienia inwestycji zlokalizowanej na lubelskim Wrotkowie. W ofercie znajdują się inne mieszkania o różnych metrażach, piętrach i cenie. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pokoje 59 m2635 256 zł

notatnik

rezerwacja. Piękno ma swoją wartość - to piętno jest te

mieszkanie na sprzedaż, Chełm, Szymanowskiego

rezerwacja . Wyremontowane 4 pokoje i aneks kuchenny sa naprawde piękne . Totalny PRL został przerobiony na bajkowe miejsce dla Twojej rodziny Jest to IDEALNE mieszkanie dla większej rodziny : 4 niezależne pokoje plus aneks kuchenny plus WC plus łazienka plus balkon plus piwnica ! Mieszkanie na ul Szymanowskiego , 3-stronne czyli 3 kierunki świata : zachód - wschód i południe . Po generalnym remoncie, na 3 cim piętrze, o powierzchni 82,54 m 2 : wymienione okna - PCV instalacja elektryczna - miedziana instalacja hydrauliczna - wymieniona podłogi - panele i terakota kuchnia z aneksem kuchennym - oknem - zmywarka, płyta gazowa, kuchenka - gazowa, piekarnik gazowo-elektryczny, WC i łazienka - oddzielnie balkon - ok 6 m 2 piwnica - ok 4 m 2 Kilka szaf w stałej zabudowie o wartości 35 000 zł każda, wartośc nowych okien - można sie domyśleć, wyrównanie podłóg we wszystkich pomieszczeniach - tez potężne koszty, wyburzenie ścian i postawienie nowych itd itd.. To niektóre elementy dokonanego remontu, który warto teraz docenić . GAZ - umowa z PGNIG , prąd - PGE. Całkowity czynsz przy 4 osobowej mieszkającej rodzinie - 950 zł , raz w roku zwroty czynszu z CHSM . Mieszkanie bardzo ładne, wykańczane dla siebie, materiały dobrej jakości, bogato wyposażone. Sprzedawane jest bez mebli, które nie sa na trwale związane z gruntem ale , z całą zabudową kuchni, łazienki, WC, szafami przesuwnymi . ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

5 pokoi 83 m2415 007 zł

notatnik

Centrum Chełma - dwa w jednym - mieszkanie lub l

mieszkanie na sprzedaż, Chełm, Krzywa

Rzadkie mieszkanie - możliwość zamieszkania 2 rodzin - 2 niezależne mieszkania na tym samym poziomie : - 2 pokojowe ok 45 m 2 na 1-szym piętrze w Centrum - ul Krzywa - 1 pokojowe ok 18 m2 na 1-szym piętrze ul Krzywa . Na powierzchni 63,41 m 1 w Centrum na ul Krzywej znajduje sie mieszkanie z KW podzielone na 2 części, jedna część - może służyć jako lokal użytkowy na działalnośc typu : kosmetyczka, salon fryzjerski, usługi księgowe lub inne . Lokal ma wejście z korytarza, jest oddzielony od reszty mieszkania . Jest tam jedno pomieszczenie ( aneks kuchenny ) oraz WC z prysznicem . Z powodzeniem można go zaadaptować na działalność wspominaną wcześniej . Z tego samego korytarza przechodzimy do części mieszkalnej - 2 pokoje, kuchnia przechodnia oraz WC z łazienką . Ta część ma ok 45 m2, plus balkon od strony południowej . OBIE CZĘŚCI SĄ PO GENERALNYM REMONCIE - wymiana instalacji elektrycznej i hydraulicznej, wymiana okien na PCV. Mieszkanie znajduje sie w kamienicy, jest ogrzewane gazem, jest BEZCZYNSZOWE - opłata roczna za grunt wynosi 67 zł ! Obie części mieszkania mają oddzielne liczniki energii elektrycznej i liczniki wody więc takie rozwiązanie jest idealne kiedy chcemy kontrolować swoje lub cudze wydatki w tym zakresie . Nieruchomość posiada księgę wieczystą i wyodrębniony lokal jest więc bardzo bezpieczna do sprzedaży . Jest wolna od wszelkich obciążeń . Nie ma piwnicy ani strychu. Przed budynkiem jest OZNACZONE miejsce parkingowe przypisane do tego lokalu . ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pokoje 63 m2398 006 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera