oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 49.89 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 21.05 m2., przedpokój 5.76 m2, łazienka 4.74 m2, balkon 4.50 m2, pierwsza sypialna 11.02 m2., druga sypialna 7.32 m2. Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Panele fotowoltaiczne na dachach pozwolą obniżyć koszty utrzymania budynków. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

3 pokoje 50 m2656 054 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Szklary Dolne

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty! Dostępne są 2 urocze działki o pow. 15 arów w malowniczej miejscowości Szklary Dolne, gminie Chocianów. W planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, te działki to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu! Dlaczego warto wybrać naszą ofertę: Działki z przyłączem energetycznym oraz gotowym odwiertem własnego ujęcia wody, co gwarantuje wygodę i komfort podczas budowy i życia w nowym domu. Działka południowa posiada już gotowy projekt i pozwolenie na budowę domu, co znacząco usprawnia i przyspiesza proces budowy (Kamilek 113 Interstyl). Okolica charakteryzuje się ciszą i spokojem, idealnymi warunkami dla osób pragnących uciec od zgiełku miasta, jednocześnie zachowując bliskość do cywilizacji - zaledwie 15 km od Polkowic i 7 km do węzła drogi S3. Nie przegap tej wyjątkowej okazji - zrealizuj swoje marzenia o własnym domu w magicznym otoczeniu natury! Więcej informacji udzielę telefoniczne lub podczas prezentacji. POMAGAMY BEZPŁATNIE W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI. Przy sprzedaży zapewniamy bezpieczeństwo oraz całą obsługę transakcji, zapewniamy obsługę notarialną. Kupując z Nami - kupujesz sprawdzoną nieruchomość. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: - podatek od czynności cywilno-prawnych - taksy notarialnej - wpisów do księgi wieczystej - obsługi transakcji przez biuro nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim PHU CREDI Janusz Pawłowski zs. 59-100 Polkowice ul. Zachodnia 6. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

125 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem (60 m2) znajduje się na parterze . Powierzchnia całkowita 53.89 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 26.81 m2., przedpokój 7.76 m2, łazienka 3.96 m2, dwa tarasy po 4.50 m2, pierwsza sypialna 7.20 m2., druga sypialna 8.16 m2. Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Panele fotowoltaiczne na dachach pozwolą obniżyć koszty utrzymania budynków. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

3 pokoje 54 m2676 320 zł

notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Klejwy

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży siedliska położonego blisko jeziora w miejscowość Klejwy (gmina Sejny, powiat sejneński). Jest to ciche i ustronne miejsce z dala od sąsiadów, dróg szybkiego ruchu i hałasu. Siedlisko stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących swojego spokojnego miejsca do życia lub odpoczynku wakacyjnego. Dane: - dom drewniany w stanie do remontu o powierzchni około 70 m2, - stodoła drewniana z częścią murowaną, - 2 budynki gospodarcze wykonane z gliny, - budynek gospodarczy drewniany, - powierzchnia działki: 1,3102 ha, - do siedliska prowadzi droga gruntowa, 300 metrów od piaskowej drogi głównej wsi, droga asfaltowa Sejny-Szypliszki oddalona jest o 1 km, - studnia, prąd, szambo, przyłącze do wodociągu na działce. W domu znajdują się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, weranda, poddasze. Siedlisko położone jest 300 metrów od ogólnodostępnej plaży Jeziora Płaskie. Działka znajduje się ma lekkim wzniesieniu, skąd widzimy panoramę na okoliczne pola, łąki. Bardzo rzadka zabudowa w okolicy. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu większej powierzchni gruntów. Siedlisko znajduje się w atrakcyjnym turystycznie regionie województwa podlaskiego, który słynie z przepięknej rzeźby terenu ukształtowanej przez lądolód. W krajobrazie dominują liczne pofałdowania terenu, jeziora rynnowe i lasy. Obszar nieskażony przemysłem. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 577571576 ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

3 pokoje 70 m2380 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Trzypokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 55.24 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.13 m2., przedpokój 7.19 m2, łazienka 4.28 m2, WC 2.65 m2, dwa balkony po 4.50 m2, pierwsza sypialna 7.93 m2., druga sypialna 8.09 m2., garderoba 2.71 m2. Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Panele fotowoltaiczne na dachach pozwolą obniżyć koszty utrzymania budynków. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

3 pokoje 55 m2687 738 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 64.68 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 25.02 m2., przedpokój 10.17 m2, łazienka 3.9 m2, balkon po 9.0 m2, pierwsza sypialna 7.93 m2., druga sypialna 8.09 m2., trzecia sypialna 9.37 m2. Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Panele fotowoltaiczne na dachach pozwolą obniżyć koszty utrzymania budynków. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

4 pokoje 64 m2770 536 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze. Powierzchnia całkowita 59.25 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.37 m2., przedpokój 10.74 m2, łazienka 3.68 m2, toaleta 1.55m2, dwa balkony po 4.50 m2, pierwsza sypialna 7.78 m2., druga sypialna 9.21 m2., trzecia sypialna 6.92 m2. Duże i wysokie okna portfenetrowe zapewniają bardzo dobre nasłonecznienie mieszkań. Panele fotowoltaiczne na dachach pozwolą obniżyć koszty utrzymania budynków. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

4 pokoje 59 m2737 662 zł

notatnik

Dom na wynajem

dom na wynajem, Poznań, Dębiec, Wiązowa

4 pokoje w nowoczesnym szeregowcu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu parteru domu szeregowego z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na nowym kameralnym osiedlu w cichej części poznańskiego Dębca, w okolicy ulicy Wiązowej. Lokalizacja ta umożliwia szybkie i wygodne dotarcie do centrum miasta, a jednocześnie pozwala odetchnąć od miejskiego zgiełku. Na 70m2 powierzchni składa się: przestronny salon z otwartą kuchnią i wyjściem na ogród (120m2), 2 niezależne pokoje oraz duża garderoba, która może pełnić także funkcję dodatkowego pokoju czy gabinetu. Ponadto do domu przynależą 2 miejsca parkingowe oraz duże pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (pralka, zmywarka, lodówka, piekarnik) i zostało wykończone w wysokim standardzie. W łazience znajduje się nowy piec gazowy. W oknach zostały zamontowane antywłamaniowe rolety z napędem oraz moskitiery plisowane. Dodatkowo mieszkanie posiada monitoring oraz alarm z grupą interwencyjną, a także szybki internet i telewizję. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Zwierzęta nie są akceptowane. Wymagane jest podpisanie najmu okazjonalnego na minimum rok. Koszty najmu: 5 500zł/miesiąc + opłaty (wg zużycia) Zapraszam do kontaktu! Małgorzata Marszałek 510 209 116 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu. #mieszkanie #domdowynajęcia #domzogrodem #dębiec #wynajemPoznań #apartament #kameralneosiedle #zabudowaszeregowa #dowynajęcia #NieruchomościPoznań #nowoczesny #ogród #eleganckiapartament #mieszkaniezogrodem #ekskluzywnenieruchomości #wynajem #wysokistandard #rodzinnydomwynajem #parking #zmywarka #dlugoterminowy #bezczynszowe #internet #garderoba #anekskuchenny #nowoczesnebudownictwo #gabient #nowoczesnemieszkanie

4 pokoje 70 m25 500 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Winogrady, Ziarnista

Żadnych prowizji agencyjnych, w cenie dewelopera. Sprzedam mieszkanie na nowym eleganckim osiedlem Hawelia, dewelopera Murapol, w doskonałej lokalizacji na Winogradach. Czteropokojowe mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze. Powierzchnia całkowita 59.25 m2, powierzchnia pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19.37 m2., przedpokój 10.74 m2, łazienka 3.68 m2, toaleta 1.55m2, dwa balkony po 4.50 m2, pierwsza sypialna 7.78 m2., druga sypialna 9.21 m2., trzecia sypialna 6.92 m2. Osiedle znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Winogrady, w pobliżu zabytkowego Parku Cytadela oraz Starego Miasta. Lokalizacja łączy w sobie dostęp do bogatej oferty rekreacyjnej i odpoczynku. Malownicza Dolina Warty znajdująca się w pobliżu zachęca do spacerów oraz uprawiania wszelkiej aktywności fizycznej. W ramach przedsięwzięcia zaprojektowano ponad 300 nowoczesnych lokali mieszkalnych w dwóch 8- i 6-piętrowych budynkach wraz z podziemnymi halami garażowymi. To miejsce stworzone zarówno dla rodzin z dziećmi, singli czy seniorów poszukujących osobistej oazy komfortu, jak i inwestorów pragnących uchronić swój kapitał przed inflacją. Oddanie domu do użytku, II kwartał 2026 r Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu. Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

4 pokoje 59 m2737 663 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Garbary, Garbary

Apartament między Cytadelą, a Starym Rynkiem. Wykończony w wysokim standardzie w pełni wyposażony w sąsiedztwie zielonych terenów Cytadeli. Idealna nieruchomość dla singla czy pary pracującej w Centrum miasta. Zlokalizowany jest w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Poznaniu, wyznacza nowy standard wykończenia i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień. Zaoszczędź czas, energię i wprowadź się do wyposażonego, wymarzonego mieszkania. Nie przegap szansy na inwestycję w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Poznaniu! Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, urzeka dyskretną elegancją. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 99 000 zł (zakup obowiązkowy). Pięknie doświetlone 2 pokoje na 44,64m2 z południową wystawą słoneczną w skład którego wchodzi: -salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon o pow. 26,42m2; -sypialnia o pow. 9,64m2; -łazienka o pow. 4,13m2; -korytarz o pow. 4,45m2. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą z 2020r. Wysokość mieszkania to 272cm. Wykończenie: -podłoga wyłożona litymi deskami dębowymi, meble dębowe w części jadalnej oraz sypialni Kuchnia: -w pełni wyposażona, w zabudowie: płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, okap, zmywarka, chłodziarko-zamrażarka firmy SMEG, ekspres do kawy, spieniacz do mleka, czajnik, toster Salon: -wygodna i elegancka sofa (rozkładana), telewizor marki Samsung z funkcją Smart TV Sypialnia: -Podwójne łóżko 160 cm z wygodnym materacem, zaciemniające zasłony, dużo miejsca na przechowywania Łazienka: -prysznic typu walk-in z deszczownicą, pralko-suszarka w zabudowie, dużo miejsca na przechowywania ATUTY: - duże okna witrynowe, które sprawiają, iż jest on bardzo dobrze doświetlony - części wspólne dla mieszkańców z TV oraz stołem bilardowym - możliwość ładowania samochodu elektrycznego - stojaki na rowery - bliskość przystanku PKP GARBARY Lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu restauracji, kawiarenek, ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych: -650 m do Starego Rynku -500 m do Parku Cytadela -100 m do sklepu Biedronka Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia w świetnej lokalizacji. Kontakt w sprawie oferty: Natalia Ludwicka 516072021 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 45 m2899 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Poznań, Garbary, Garbary

Apartament między Cytadelą, a Starym Rynkiem. Wykończony w wysokim standardzie w pełni wyposażony w sąsiedztwie zielonych terenów Cytadeli. Idealna nieruchomość dla singla czy pary pracującej w Centrum miasta. Zlokalizowany jest w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Poznaniu, wyznacza nowy standard wykończenia i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień. Zaoszczędź czas, energię i wprowadź się do wyposażonego, wymarzonego mieszkania. Nie przegap szansy na inwestycję w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Poznaniu! Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal, urzeka dyskretną elegancją. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 99 000 zł (zakup obowiązkowy). Pięknie doświetlone 2 pokoje na 45,34m2 z południową wystawą słoneczną w skład którego wchodzi: -salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon o pow. 26,86m2; -sypialnia o pow. 9,62m2; -łazienka o pow. 4,07m2; -korytarz o pow. 4,79m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z windą z 2020r. Wysokość mieszkania to 272cm. Wykończenie: -podłoga wyłożona litymi deskami dębowymi, meble dębowe w części jadalnej oraz sypialni Kuchnia: -w pełni wyposażona, w zabudowie: płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, okap, zmywarka, chłodziarko-zamrażarka firmy SMEG, ekspres do kawy, spieniacz do mleka, czajnik, toster Salon: -wygodna i elegancka sofa (rozkładana), telewizor marki Samsung z funkcją Smart TV Sypialnia: -Podwójne łóżko 160 cm z wygodnym materacem, zaciemniające zasłony, dużo miejsca na przechowywania Łazienka: -prysznic typu walk-in z deszczownicą, pralko-suszarka w zabudowie, dużo miejsca na przechowywania ATUTY: - duże okna witrynowe, które sprawiają, iż jest on bardzo dobrze doświetlony - części wspólne dla mieszkańców z TV oraz stołem bilardowym - możliwość ładowania samochodu elektrycznego - stojaki na rowery - bliskość przystanku PKP GARBARY Lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu restauracji, kawiarenek, ścieżek rowerowych i terenów rekreacyjnych: -650 m do Starego Rynku -500 m do Parku Cytadela -100 m do sklepu Biedronka Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację. To doskonała okazja, by znaleźć swoje wymarzone miejsce do życia w świetnej lokalizacji. Kontakt w sprawie oferty: Natalia Ludwicka 516072021 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

2 pokoje 45 m2899 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gdańsk, Zaspa, Kombatantów

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Zaspa, 699 000zł Powyższa nieruchomość została przedstawiona w formie wizualizacji komputerowej oraz nie przedstawia stanu faktycznego mieszkania. Mieszkanie zlokalizowane w pożądanej dzielnicy Gdańska, Zaspie. Niedalekiej odległości od nieruchomości znajduje się dużo punktów usługowych, dzięki którym mamy wszędzie blisko. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest niedaleko Ul. Jana Pawła II, dokładniej przy ul. Kombatantów. Opis Nieruchomości: Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym bloku, w jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - pokój dzienny - sypialnia - łazienka - przedpokój z zabudowaną szafą - dostępny podjazd dla niepełnosprawnych od strony balkonowej W mieszkaniu został przeprowadzony remont i zwiększyła się jego powierzchnia użytkowa z 39,8m2 na 50,2 m2. Dodatkowe atuty: - dostęp do piwnicy - 2 miejsca parkingowe - dzierżawione jest od spółdzielni pomieszczenie gospodarcze (ok 6m2) znajdujące się na 2 piętrze W całym mieszkaniu została wymieniona stolarka okienna na 3 szybową o podwyższonym standardzie oraz zamontowano rolety dzień- noc. Dostępność lokalizacyjna: - usługi (1min): apteka, kwiaciarnia, przychodnia, paczkomat, fryzjer - Szpital (5min) - Park (5 min) - Uniwersytet Gdański (8min) - Plaża (10min) - Centrum Gdańska (15 min) Mieszkanie jest dostępne od zaraz, zapraszam do kontaktu i umawiania spotkań prezentacji. Jeśli masz wątpliwości lub chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o nieruchomości zapraszam do kontaktu. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu. Kontakt: Maciej Kokosza Tel. kom. 578 001 664 Biuro Nieruchomości CASTLE Oddział Gdańsk 80-110 Gdańsk, ul. Kartuska 69 lok. 2 Tel. 58 355 25 25 www.castle.pl

2 pokoje 50 m2670 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gwiazdowo, Półwiejska

Żadnych prowizji agencyjnych, żadnych dodatkowych kosztów, w cenie dewelopera. Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu Gwiazdowo. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. Powierzchnia całkowita 40.96 m2, komunikacja 2.75 m2, powierzchnia salonu z aneksem kuchennym 25.59 m2., sypialnia 8.52 m2., łazienka 4.10 m2, taras, ogród, okna sięgające do podłogi. Gwiazdowo to jedna z największych inwestycji realizowana w województwie wielkopolskim. Inwestycja obejmować będzie ponad 450 lokali z szeregiem udogodnień dla klientów na łącznej powierzchni 120 000m2. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Swarzędzem 10 km i Poznaniem 24 km , szybki dojazd zapewnia zarówno droga krajowa 92 (stara A2) oraz S5. Zamierzeniem jest stworzenie miejsca kompleksowego, dedykowanego dla wszystkich. Single, rodziny z dziećmi, młode pary czy seniorzy - w Gwiazdowie każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie. Obiekty będą wyposażone w duże, energooszczędne okna, które dobrze doświetlą wnętrza. W ofercie znajdzie się łącznie ponad 450 lokali o powierzchni od 40 do 100 mkw. i ustawnych pokojach oraz przemyślanych układach pomieszczeń. Do każdego lokalu będą przynależeć 2 miejsca postojowe i własny ogród, zapewnione zostaną też wszystkie niezbędne media, a panele fotowoltaiczne oraz ogrzewanie elektryczne zagwarantują zmniejszenie kosztów utrzymania. Wszystkie domy budowane są z wysokiej jakości materiałów z dużymi, energooszczędnymi oknami, dzięki którym pomieszczenia są znakomicie doświetlone. Zaletami inwestycji są również ustawne pokoje, przestronne salony z aneksem kuchennym oraz funkcjonalny i bardzo dobrze przemyślany przez doświadczonych projektantów układ pomieszczeń. Przed osiedlem będzie przebiegała nowa linia autobusowa. Gwiazdowo - lokalizacja: Na wschód od Poznania, ul. Skałowska, Gwiazdowo 8,4 km do granicy miasta, 11 min. spacerem do przystanku autobusowego, dojazd do centrum: 30 min samochodem. Przystanek autobusowy (791 m, 11 minut spacerem) Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

2 pokoje 41 m2305 000 zł

notatnik

Mieszkanie na sprzedaż

mieszkanie na sprzedaż, Gwiazdowo, Półwiejska

Żadnych prowizji agencyjnych, żadnych dodatkowych kosztów, w cenie dewelopera. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Gwiazdowo. Mówię po ukraińsku i rosyjsku. Powierzchnia całkowita 44.67 m2, komunikacja 0.87 m2, powierzchnia salonu z aneksem kuchennym 20,97 m2., pierwsza sypialnia 7.88 m2., druga sypialnia 8.17 m2., łazienka 3.90 m2, balkon, ogród, klatka schodowa 2.88 m2, okna sięgające do podłogi. Gwiazdowo to jedna z największych inwestycji realizowana w województwie wielkopolskim. Inwestycja obejmować będzie ponad 450 lokali z szeregiem udogodnień dla klientów na łącznej powierzchni 120 000m2. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana ze Swarzędzem 10 km i Poznaniem 24 km , szybki dojazd zapewnia zarówno droga krajowa 92 (stara A2) oraz S5. Zamierzeniem jest stworzenie miejsca kompleksowego, dedykowanego dla wszystkich. Single, rodziny z dziećmi, młode pary czy seniorzy - w Gwiazdowie każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie. Obiekty będą wyposażone w duże, energooszczędne okna, które dobrze doświetlą wnętrza. W ofercie znajdzie się łącznie ponad 450 lokali o powierzchni od 40 do 100 mkw. i ustawnych pokojach oraz przemyślanych układach pomieszczeń. Do każdego lokalu będą przynależeć 2 miejsca postojowe i własny ogród, zapewnione zostaną też wszystkie niezbędne media, a panele fotowoltaiczne oraz ogrzewanie elektryczne zagwarantują zmniejszenie kosztów utrzymania. Wszystkie domy budowane są z wysokiej jakości materiałów z dużymi, energooszczędnymi oknami, dzięki którym pomieszczenia są znakomicie doświetlone. Zaletami inwestycji są również ustawne pokoje, przestronne salony z aneksem kuchennym oraz funkcjonalny i bardzo dobrze przemyślany przez doświadczonych projektantów układ pomieszczeń. Przed osiedlem będzie przebiegała nowa linia autobusowa. Gwiazdowo - lokalizacja: Na wschód od Poznania, ul. Skałowska, Gwiazdowo 8,4 km do granicy miasta, 11 min. spacerem do przystanku autobusowego, dojazd do centrum: 30 min samochodem. Przystanek autobusowy (791 m, 11 minut spacerem) Kupujący zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC) oraz prowizji do biura. Bezpłatnie pomożemy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z bezpiecznym zakupem, jak również w wyborze najkorzystniejszego finansowania porównując przez naszego eksperta oferty wszystkich banków udzielających kredytów hipotecznych. Zapraszam na prezentację. W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości. Posiadam w swojej ofercie także inne mieszkania z tej inwestycji, zapraszam do kontaktu Mówię po ukraińsku i rosyjsku.

3 pokoje 45 m2325 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera