oferty nieruchomości

Nieruchomości z woj. lubelskiego na sprzedaż

sortuj
notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Białystok, Skorupy, Ciesielska

Przedstawiamy Państwu unikalną ofertę domku mobilnego prefabrykowanego drewnianego, gotowego do postawienia w dowolnym miejscu bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Ten uroczy dom mobilny o powierzchni 35,19 m2 oferuje wygodę, funkcjonalność i możliwość zamieszkania w zaledwie kilka dni po dostawie. Podstawowe informacje: Typ: Domek mobilny prefabrykowany drewniany Powierzchnia całkowita: 35 m2 Powierzchnia użytkowa: 27,40 m2 Lokalizacja: Białystok, dostawa do 200 km w cenie Montaż, podłączenie przyłączy oraz transport do 200 km: W cenie Fundamenty na słupach: Dodatkowo płatne, koszt około 10 000 zł Ustawienie domku dźwigiem: Po stronie klienta (waga domku 6,5 tony) Całoroczny: Ocieplenie wełną grubość: 15 cm Stan domku: Do wykończenia, co daje możliwość dostosowania wnętrza do własnych preferencji. Pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, sypialnia z drzwiami przesuwnymi, łazienka. Instalacje: - Instalacja elektryczna zamontowana. - Gotowe podłączenia pod aneks kuchenny oraz armaturę łazienkową. - Możliwość zamontowania klimatyzatora do 3,5 kW. Dodatkowe opcje: - Możliwość zamówienia tarasu dla dodatkowej przestrzeni do relaksu. To idealna propozycja dla osób poszukujących szybkiego i bezproblemowego rozwiązania mieszkalnego w atrakcyjnej cenie. Zapraszam na bezpłatną prezentację w Białymstoku. Zakup bez podatku PCC Zakup bez kosztów notarialnych Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze Więcej informacji pod telefonem: 573 820 579 Opiekun oferty: Antoni Sawczuk Sherlock Home Nieruchomości Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

2 pokoje 35 m2119 900 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Darłowo, Marka Grechuty

Tylko 5 działek budowlanych zostało do sprzedaży, decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem województwo zachodniopomorskie Dostępne działki budowlane o powierzchni od 618m2 do 1040m2 blisko rzeki. Gaz dostępny z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok. Prąd do podłączenia po złożeniu wniosków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Woda dostępna z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Kanalizacja na ten moment - warunki wydawane na szambo. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym numerem 43MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami wbudowanymi. powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, powierzchnia terenu biologicznie czynna - min. 70 % ilość kondygnacji nadziemnych - max. 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,5 wysokość zabudowy do 9 m, dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45°, powierzchnia 618m2. Co można wybudować na takich działkach? Nieruchomości nadają się na inwestycje takie jak: domy jednorodzinne. apartamentowe domki rekreacyjne, budynki gospodarcze, wiaty rekreacyjne, basen, Możliwość zakupu większej powierzchni w tej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację podczas, której porozmawiamy o cenie ostatecznej. Nie szukaj dalej, takie fajne działki blisko morza znajdziesz Tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Zapraszamy! Ogłoszenie sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

99 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Darłowo, Marka Grechuty

Tylko 5 działek budowlanych zostało do sprzedaży, decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem województwo zachodniopomorskie Dostępne działki budowlane o powierzchni od 618m2 do 1040m2 blisko rzeki. Gaz dostępny z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok. Prąd do podłączenia po złożeniu wniosków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Woda dostępna z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Kanalizacja na ten moment - warunki wydawane na szambo. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym numerem 43MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami wbudowanymi. powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, powierzchnia terenu biologicznie czynna - min. 70 % ilość kondygnacji nadziemnych - max. 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,5 wysokość zabudowy do 9 m, dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45°, powierzchnia 739m2 Co można wybudować na takich działkach? Nieruchomości nadają się na inwestycje takie jak: domy jednorodzinne. apartamentowe domki rekreacyjne, budynki gospodarcze, wiaty rekreacyjne, basen, Możliwość zakupu większej powierzchni w tej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację podczas, której porozmawiamy o cenie ostatecznej. Nie szukaj dalej, takie fajne działki blisko morza znajdziesz Tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Zapraszamy! Ogłoszenie sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

110 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Darłowo, Marka Grechuty

Tylko 5 działek budowlanych zostało do sprzedaży, decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem województwo zachodniopomorskie Dostępne działki budowlane o powierzchni od 618m2 do 1040m2 blisko rzeki. Gaz dostępny z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok. Prąd do podłączenia po złożeniu wniosków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Woda dostępna z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Kanalizacja na ten moment - warunki wydawane na szambo. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym numerem 43MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami wbudowanymi. powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, powierzchnia terenu biologicznie czynna - min. 70 % ilość kondygnacji nadziemnych - max. 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,5 wysokość zabudowy do 9 m, dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45°, powierzchnia 966m2. Co można wybudować na takich działkach? Nieruchomości nadają się na inwestycje takie jak: domy jednorodzinne. apartamentowe domki rekreacyjne, budynki gospodarcze, wiaty rekreacyjne, basen, Możliwość zakupu większej powierzchni w tej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację podczas, której porozmawiamy o cenie ostatecznej. Nie szukaj dalej, takie fajne działki blisko morza znajdziesz Tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Zapraszamy! Ogłoszenie sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

150 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Otomin

DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU Biuro CASTLE Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę nieruchomości znajdującej się w Otominie, z szybkim dostępem do dróg dojazdowych do Trójmiasta oraz dobrą ofertą komunikacji publicznej. Lokalizacja: Działka znajduje się w Otominie w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, bez uciążliwych działalności usługowych, bez bezpośredniego sąsiedztwa z polami uprawnymi. W sąsiedztwie działki znajdują się liczne tereny zielone - lasy ze ścieżkami pieszo-rowerowymi oraz Jezioro Otomińskie. Dla kogo: Oferta przeznaczona jest osób poszukujących działki pod budowę domu z łatwym dostępem do aglomeracji miejskiej i bliskim dostępem do lasu. Nieruchomość: Powierzchnia działki to 990 m2 - kształt trapezu. Front działki znajduje się od strony zachodniej. Prąd, gaz i woda znajdują się bezpośrednio przy działce. Do działki doprowadzona jest również kanalizacja. Wszelkie szczegóły odnośnie tej oferty dostępne są u agenta nieruchomości. Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk, ul. Kartuska 69 #trójmiasto #otomin #las #działkabudowlana #budowadomu #domwolnostojący #castlenieruchomosci #kartuska69 #dompodgdanskiem #dzialkanasprzedaz #kolbudy #jagodowa #budowadomu #ogród Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

920 000 zł

notatnik

Dom na sprzedaż

dom na sprzedaż, Łęka Siedlecka

Budynki mieszkalne koło Tarnowa Gmina Radłów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Łęka Siedlecka, Gmina Radłów w powiecie tarnowskim. W skład całości wchodzi dom drewniany, murowany budynek mieszkalny oraz murowany budynek gospodarczy (dawniej stajnia). Dom mieszalny o powierzchni około 100 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wyposażony we wszystkie media. Budynek murowany, zaadaptowany na cele mieszkalne ma powierzchnię około 150 m2 i składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze duża sala, 2 pokoje oraz łazienka z kuchnią. Piętro to duży holl oraz 3 pokoje i łazienka. Z pokoi można wyjść na balkon. Doprowadzone wszystkie media. Nieruchomości wymagają remontu, co stanowi doskonałą okazję do dostosowania ich według własnych potrzeb i gustu. Działka stanowi obszar 0,37 ha i jest w całości ogrodzona. W części porośnięta brzozami, które tworzą niepowtarzalny klimat. Budynki dają możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Doskonałe miejsce dla osób, które cenią spokój oraz bliskość natury. W pobliżu liczne stawy powstałe po wydobyciu kruszywa. Proponowana cena podlega negocjacji. Właściciel rozważy każdą propozycję cenową. Wszelkie dodatkowe szczegóły można uzyskać po bezpośrednim kontakcie telefonicznym, prosimy o kontakt również w celu ustalenia terminu prezentacji. Opiekun oferty Marcin Rzepka Pośrednik nieruchomości +48 600 576 376 marcin.rzepka@mr.nieruchomosci.pl https://www.mr.nieruchomosci.pl/ MR Nieruchomości Marcin Rzepka - Biuro nieruchomości Tarnów ul. Krakowska 42 33-100 Tarnów REGON: 524996264 NIP: 8733018046 ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

4 pokoje 100 m2359 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Gdańsk, Rębiechowo, Akacjowa

Duża działka niemalże na granicy Gdańska. To teren dla osób, które ceną sobie przestrzeń, bliskość natury z jednocześnie bardzo dobrym dojazdem do wszystkich wygód miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1422 m2, położonej w Rębiechowie przy ul. Akacjowej. Atuty działki: -regularny kształt, -uchwalone studium i sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej dają szereg możliwości budowlanych- możesz starać się o dowolne warunki zabudowy, -zapewniona infrastruktura drogowa- oświetlenie, chodnik, dojazd do działki -mocno rozwijająca się okolica, Media: -prąd w działce, -woda, gaz w drodze tuż przy działce Lokalizacja to najmocniejszy punkt prezentowanej oferty: -do Gdańska -1 km (15 min pieszo) do stacji PKM Rębiechowo -300 m do przystanku autobusowego, -15 minut autem do Portu Lotniczego Gdańsk, -5 minut autem do granicy Gdańska To idealna lokalizacja dla osób, które pracują w Gdańsku/Sopocie, a nie chcą mieszkać w jego centrum lub w mocno przeludnionych przedmieściach czy dzielnicach "sypialnianych" Gdańska. Ponadto dzięki planowanej nowej trasy Słowackiego i air port city teren ten ma mocno dofinansowaną infrastrukturę drogową. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i kup już dziś! Kontakt w sprawie oferty Paulina Bień 501515727 Biuro Nieruchomości Castle Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

449 000 zł

notatnik

Dom na wynajem

dom na wynajem, Gruszczyn

Funkcjonalny dom w spokojnej okolicy z niepowtarzalnym widokiem. Jeżeli cenią sobie Państwo spokój, bliskość natury i dobrą komunikację z Poznaniem - jest to oferta dla Państwa. Idealna nieruchomość dla trzyosobowej rodziny. Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, składający się z: Parter: - salon z otwartą kuchnią oraz wyjściem na taras, - łazienka, - hall, - pomieszczenie gospodarcze, - korytarz. Piętro: - dwie indywidualne sypialnie, - łazienka z prysznicem. Dodatkowo: - piwnica, - dwustanowiskowy garaż. Wewnątrz dom jest na prawdę, wykończony w wysokim standardzie. W środku jest jasno dzięki dużym oknom w salonie a po pracy możemy się zrelaksować na tarasie z przepięknym widokiem. Bardzo przyjemny rozkład pomieszczeń - część sypialna na piętrze, bardzo część dzienna na parterze. Dom jest praktycznie nowy, niedawno wykończony i przeznaczony na wynajem długoterminowy. Umowa minimum na rok z możliwością przedłużenia. Dojazd do centrum Poznania w okolicach 30 minut autem. Jest też bezpośrednie połączenie z pociągiem - na stację kolejową około 10 minut na pieszo. Jeśli chcą Państwo porozmawiać o szczegółach - zapraszam do kontaktu! Tomasz Tarnowski 577891225 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie. Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu

3 pokoje 120 m27 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Darłowo, Marka Grechuty

Tylko 5 działek budowlanych zostało do sprzedaży decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem województwo zachodniopomorskie Dostępne działki budowlane o powierzchni od 618m2 do 1040m2 blisko rzeki. Gaz dostępny z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok. Prąd do podłączenia po złożeniu wniosków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Woda dostępna z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Kanalizacja na ten moment - warunki wydawane na szambo. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym numerem 43MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami wbudowanymi. powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, powierzchnia terenu biologicznie czynna - min. 70 % ilość kondygnacji nadziemnych - max. 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,5 wysokość zabudowy do 9 m, dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45°, powierzchnia 800m2. Co można wybudować na takich działkach? Nieruchomości nadają się na inwestycje takie jak: domy jednorodzinne. apartamentowe domki rekreacyjne, budynki gospodarcze, wiaty rekreacyjne, basen, Możliwość zakupu większej powierzchni w tej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację podczas, której porozmawiamy o cenie ostatecznej. Nie szukaj dalej, takie fajne działki blisko morza znajdziesz Tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Zapraszamy! Ogłoszenie sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

130 000 zł

notatnik

Działka na sprzedaż

działka na sprzedaż, Darłowo, Marka Grechuty

Tylko 5 działek budowlanych zostało do sprzedaży decyduje kolejność rezerwacji ! Zapraszamy na prezentację już dzisiaj. Kompleks Nieruchomości przy ulicy Marka Grechuty w Darłowie nad Morzem województwo zachodniopomorskie Dostępne działki budowlane o powierzchni od 618m2 do 1040m2 blisko rzeki. Gaz dostępny z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok. Prąd do podłączenia po złożeniu wniosków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Woda dostępna z sieci w zależności od wydanych warunków znajduje się na działce obok oraz na ulicy Komedy. Kanalizacja na ten moment - warunki wydawane na szambo. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczonym numerem 43MN,U - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami wbudowanymi. powierzchnia zabudowy do 25 % powierzchni działki, powierzchnia terenu biologicznie czynna - min. 70 % ilość kondygnacji nadziemnych - max. 2, druga w poddaszu, wskaźnik intensywności zabudowy działki - max. 0,5 wysokość zabudowy do 9 m, dachy wielospadowe o kącie nachylenia 45°, powierzchnia 1040m2. Co można wybudować na takich działkach? Nieruchomości nadają się na inwestycje takie jak: domy jednorodzinne. apartamentowe domki rekreacyjne, budynki gospodarcze, wiaty rekreacyjne, basen, Możliwość zakupu większej powierzchni w tej lokalizacji. Zapraszamy na prezentację podczas, której porozmawiamy o cenie ostatecznej. Nie szukaj dalej, takie fajne działki blisko morza znajdziesz Tylko w naszym Biurze Nieruchomości. Zapraszamy! Ogłoszenie sporządzone na podstawie oświadczenia sprzedającego. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. ::oferta eksportowana z programu mediaRent::

162 000 zł

notatnik

Mieszkanie na wynajem

mieszkanie na wynajem, Gdańsk, Siedlce, Andrzeja Struga

Słoneczne, funkcjonalne i wyposażone mieszkanie idealne dla osób, które chcą wynająć nowe, wyposażone mieszkanie! Jedyny taki taras w tej inwestycji!     Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 49,12 m2, na który składa się: -przestronny, jasny salon z  bardzo funkcjonalnym aneksem kuchennym i wyjściem na taras -korytarz dużą szafą w zabudowie -ustawna sypialnia z szafą -wyposażona łazienka z wanną   Uwaga! Do oferty przynależy: -wynajem miejsca postojowego w hali garażowej - cena 200 zł/ miesiąc -możliwość korzystania z pomieszczenia gospodarczego   Standard wyposażenia i wykończenie: -osiedle, na którym znajduje się nieruchomość jest nowe, monitorowane. Na terenie przewidziano siłownie i rowerownie, -mieszkanie w stanie do wejścia, -w nieruchomości znajduje się wyposażona w sprzęty AGD kuchnia i łazienka, -mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne meble -mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone i nietuzinkowy widok na zieleń - mieszkanie wygłuszone, bardzo słoneczne     Warunki najmu: -koszt całkowity najmu  3000 zł -opłaty administracyjne 640 zł -kaucja jednorazowo 4000 zł -umowa na minimum rok -preferowany umowa w formie najmu instytucjonalnego   Lokalizacja to bardzo mocny punkt prezentowanej oferty! Wokół pełna infrastruktura - mniejsze sklepy spożywcze, usługi, ale również w zasięgu spaceru większe dyskonty spożywcze. Pod blokiem pętla tramwajowa. Tereny spacerowe, rowerowe, plac zabaw - wszystko w pobliżu. Do centrum Gdańska zaledwie - 3,5 km Idealna nieruchomość dla osób pracujących, studentów - osób aktywnych.     Zadzwoń! Zapytaj o szczegóły i umów się już dziś na prezentacje! Kontakt w sprawie oferty Paulina Bień 501515727 Biuro Nieruchomości CASTLE  

2 pokoje 49 m23 000 zł

Ogłoszenie reklamowe

Szukasz domu na sprzedaż w Chełm. Atrakcyjne modułowe domy Chełm. Oferujemy sprzedaż domów parterowych na terenie Chełma. Zapewniamy komfortową współpracę przy budowie domu w Chełmie. Zapraszamy codziennie. Zadzwoń juś dziś !

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera