notatnik Kraśnik, Kraśnik, Bóźniczna
Dom na sprzedaż
cena: 585 000 zł
pow.: 184 m2,
  • Zdjęcia
  • Mapa
Symbol
GDN530147
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
585 000, 00 PLN
Powierzchnia działki
184, 30 m2
Rok budowy
1950
Liczba pokoi
5
Energia elektryczna
Podłączony gaz

Ogłoszenie reklamowe

opis oferty
Atrakcyjny dom w ścisłym centrum Kraśnika. W skład nieruchomości wchodzi: Przestań mieszkalna złożona z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 62,8m2. Przestrzeń usługowa z oddzielnym wejściem składająca się z 3 pomieszczeń o łącznej powierzchni 61.5 m2. Strych o łącznej powierzchni 60 m2.

Oferta dostępną wyłącznie w GeoDom nieruchomości.
 
Dom wybudowany z cegły przy samym rynku w centrum Kraśnika. Nieruchomość posiada nową elewacje oraz nowy dach. Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnej oraz usługowej z oddzielnymi wejściami. Przestań usługową można przekształcić na przestrzeń mieszkalną z wejściem od głównej ulicy. Wszystkie okna w przestrzeni mieszkalnej zostały wymienione na nowe. W nieruchomości zostało zainstalowane centralne ogrzewanie którego źródłem jest piec gazowy dwufunkcyjny zainstalowany w łazience podgrzewający również wodę w kranach. Dom posiada strych którego dach jest położony pod kontem. Podniesienie dachu mogłoby zapewnić dodatkową przestrzeń mieszkalną. Do nieruchomości przynależy duży balkon. 

Największym atutem całej nieruchomości jest jego doskonała lokalizacja pod względem mieszkalnym oraz usługowym. Blisko nieruchomości znajdują się liczne punkty usługowe, handlowe oraz użyteczności publicznej. Przy budynku zlokalizowane są ogólnodostępne miejsca postojowe.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości.
Marcin Baran

Skontaktuj się

Marcin Baran
(Geodom)

Ogłoszenie reklamowe

zostaw swój email

interesują Cię nowe oferty lub wiadomości z rynku nieruchomości?
zapisz się do naszego newslettera